nowoczesna strefa zen
Narożnik Evia
nowoczesna strefa zen
Narożnik Evia
Twój dom to przestrzeń, w której możesz być sobą. Dlatego warto by w niej nie zabrakło wygodnego mebla wypoczynkowego. Narożnik Evia sprawdzi się jako centralny punkt domowej oazy spokoju i relaksu. Rozumiemy potrzebę komfortowego wypoczynku, dlatego wypełniliśmy siedzisko sprężynami falistymi i warstwą pianki. Tę samą znajdziesz w oparciu, to dzięki niej jest miękkie i wygodne – a to bardzo ważne w podparciu kręgosłupa. Regulowane zagłówki możesz dopasować do swoich potrzeb. Wygodną pozycję zajmiesz opierając ramiona na podłokietnikach. Narożnik Evia z funkcją spania to praktyczne rozwiązanie do kawalerki lub salonu. Mechanizm wsparty na rolkach (typ Delfin) zabezpieczy podłoże przed uszkodzeniami, a przy okazji rozkłada się szybko i łatwo. Powierzchnia spania równa 131×197 cm to idealne miejsce dla dwojga. Duży pojemnik na pościel ukryty w otomanie oraz bezpośredni dostęp do niego sprawia, że kołdrę i poduszki masz zawsze pod ręką. Nowoczesny narożnik wyróżnia się oryginalnymi przeszyciami na podłokietnikach, wzmocnionymi szwami oraz podwyższonymi, drewnianymi stopkami w kolorze srebrnym. Uniwersalność zestawienia – możliwość samodzielnej zmiany układu strony (prawy/lewy)
Cechy szczególne mebla:
- Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
- Uniwersalność zestawienia – możliwość samodzielnej zmiany układu strony (prawy/lewy)
- Mechanizm na wózku wsparty gumowanymi rolkami (typ Delfin) – zabezpieczenie podłoża przed uszkodzeniami podczas rozkładania
- Sprężyny faliste w siedzisku i materacu czyli całej powierzchni spania – komfortowe i jednorodne spanie
- W siedzisku i oparciu dodatkowa warstwa pianki – zwiększona miękkość i komfort
- Duży pojemnik – zwiększona możliwość przechowywania
- Regulowane zagłówki – ergonomiczne podparcie
- Dodatkowe wzmocnienie szwów nicią – szew jednoigłowy – zwiększona wytrzymałość szwów i estetyka wykończenia
- Podwyższone stopki – ułatwiony dostęp do podłoża w trakcie sprzątania
- Ozdobne stopki z drewna liściastego – zwiększona trwałość i wytrzymałość podczas użytkowania
- Istnieje możliwość wykonania mebli w innej tkaninie, zgodnie ze wzornikiem i cennikiem dostępnym w punkcie sprzedaży.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 243 cm |
|---|---|
| Wysokość | 85/98 cm |
| Głębokość | 186 cm |
| Powierzchnia Spania | 131×197 cm |
| Wyposażenie siedziska | pianka, sprężyna falista |
| Wyposażenie oparcia | pianka |
| Wyposażenie materaca | pianka, sprężyna falista |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Głębokość siedziska | 63 cm |
| Funkcje | funkcja spania, mechanizm typu delfin, narożnik uniwersalny, pojemnik na pościel |
| Kolor | Piano 15 Grey, Piano 22 Violet, Piano 24 Blue, Piano 28 Blue, Solo 263 Blue, Solo 266 Grey, Soro 90 Grey/Madryt 990 Grey, wg. próbnika tkanin |
| Dostępne warianty | BRW-NA-EVIA-2F.URCBK |
















































































