Optymalne przechowywanie
Szafa Azteca Trio 3D
Optymalne przechowywanie
Szafa Azteca Trio 3D
Czym wyróżnia się nowoczesna kolekcja Azteca Trio? Gładkimi frontami, zaoblonymi krawędziami i oryginalnym uchwytem – w tej roli sprawdza się listwa dekoracyjna. Zastanawiasz się gdzie pochowasz ubrania i dodatki? Z pomocą przyjdzie trzydrzwiowa szafa Azteca Trio. W prawej części znajdziesz 5 praktycznych półek, na których możesz ułożyć koszulki i jeansy. Masz kilka sukienek i marynarek? Zawieś je w lewej części szafy, w której umieszczono drążek na wieszaki i 2 szerokie półki. Mebel jest dostępny w kolorze biały/biały wysoki połysk. Neutralne wybarwienie szafy do sypialni przełamiesz za pomocą ozdobnej listwy w 3 dostępnych wersjach kolorystycznych: biały połysk, czarny połysk lub dąb wenge magia. W domu ważny jest porządek i cisza, dlatego wyposażyliśmy mebel w zawiasy z cichym domykiem. Nowoczesna aranżacja przedpokoju lub sypialni nie obędzie się bez pojemnej szafy na ubrania Azteca Trio. Dopełnij ją innymi elementami kolekcji i stwórz ergonomiczną przestrzeń.
* W cenie każdego mebla otrzymujesz 2 listwy ozdobne: jedna dwustronna (biały połysk/czarny połysk) i pojedyncza (wenge magia).
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 180 cm |
|---|---|
| Wysokość | 210 cm |
| Głębokość | 57 cm |
| Ilość drzwi | 3 |
| Ilość półek | 8 |
| Funkcje | 1 drążek, ciche domykanie frontu, 3 kolory wstawki |
| Kolor | biały/biały połysk |
| Materiał | folia, MDF, metal, płyta wiórowa, tworzywo |
| Dostępne warianty | S504-SZF3D/21/18-BI/BIP |
























