Credit Agricole CA baner 1280x250 1

Kolekcja kuchni Family Line

Kuchnia OLDER

W codziennym pędzie łatwo często zapominamy o odpoczynku. Warto zwolnić, usiąść wygodnie w kuchni, poczuć aromat gotującej się herbaty czy parującego kakao. Kiedy zatrzymujesz czas tylko dla siebie, ważny jest wystrój, jakim się otaczasz. W ponadczasowej kuchnia Older magia tradycji pozwoli Ci się zrelaksować i zapomnieć o troskach.

Proste linie frezów dodają frontom harmonii i szyku. Dzięki temu stają się one esencją klasycznej kuchni. Występują one w dwóch wersjach kolorystycznych: biały canadian oraz trufla mat. Tak ponadczasowe barwy wprowadzą do wnętrza nutę dostojności, zwłaszcza jeśli dobierzesz uchwyt w klasycznym stylu. Do frontów dopasowujesz odcień korpusów oraz blatów – możesz tworzyć wiele kombinacji i niebanalnych połączeń. Masz już wizję? Jeśli dopiero szukasz pomysłu, zajrzyj do katalogu, gdzie znajdziesz przykładowe aranżacje kuchni modułowej.

Kuchnia Older dba nie tylko o estetykę, lecz także funkcjonalność Twojego pomieszczenia. Znajdziesz w niej liczne udogodnienia, które pozwolą Ci zorganizować pomieszczenie i uczynić je miejscem, gdzie aż chce się pracować.

Informacje dodatkowe

Wysokość szafek górnych

72 cm, 95 cm

Wysokość szafek dolnych

82 cm

Głębokość szafek górnych

30 cm

Głębokość szafek dolnych

47 cm

Kolor frontu

Biały Canadian, Trufla Mat

Kolor korpusu

Biały Alpejski, Congo, Orzech Guarneri, Szary Grenola, Wenge

Materiał

płyta MDF, płyta meblowa, PVC

Zastosowane szkło

Mleczne z elipsą, montaż fabryczny zaczepy z tworzywa

Sugerowane uchwyty

T38, T42, T44

Listwa wieńcząca

Typ A w kolorach frontów

Uchwyty przewidziane dla kuchni