Klasyczna biel
Kuchnia OLDER
Klasyczna biel
Kuchnia OLDER
W codziennym pędzie łatwo często zapominamy o odpoczynku. Warto zwolnić, usiąść wygodnie w kuchni, poczuć aromat gotującej się herbaty czy parującego kakao. Kiedy zatrzymujesz czas tylko dla siebie, ważny jest wystrój, jakim się otaczasz. W ponadczasowej kuchnia Older magia tradycji pozwoli Ci się zrelaksować i zapomnieć o troskach. Proste linie frezów dodają frontom harmonii i szyku. Dzięki temu stają się one esencją klasycznej kuchni. Występują one w dwóch wersjach kolorystycznych: biały canadian oraz trufla mat. Tak ponadczasowe barwy wprowadzą do wnętrza nutę dostojności, zwłaszcza jeśli dobierzesz uchwyt w klasycznym stylu. Do frontów dopasowujesz odcień korpusów oraz blatów – możesz tworzyć wiele kombinacji i niebanalnych połączeń. Masz już wizję? Jeśli dopiero szukasz pomysłu, zajrzyj do katalogu, gdzie znajdziesz przykładowe aranżacje kuchni modułowej. Kuchnia Older dba nie tylko o estetykę, lecz także funkcjonalność Twojego pomieszczenia. Znajdziesz w niej liczne udogodnienia, które pozwolą Ci zorganizować pomieszczenie i uczynić je miejscem, gdzie aż chce się pracować.
Informacje szczegółowe
| Wysokość szafek górnych | 72 cm, 95 cm |
|---|---|
| Wysokość szafek dolnych | 82 cm |
| Głębokość szafek górnych | 30 cm |
| Głębokość szafek dolnych | 47 cm |
| Kolor frontu | Biały Canadian |
| Kolor korpusu | Biały Alpejski, Czarny, Szary Grenola |
| Materiał | płyta MDF, płyta meblowa, PVC |
| Zastosowane szkło | Mleczne z elipsą, montaż fabryczny zaczepy z tworzywa |
| Sugerowane uchwyty | T38, T42, T44 |
| Listwa wieńcząca | Typ A w kolorach frontów |


























