niezbędna w sypialni
Szafka nocna Hesen
niezbędna w sypialni
Szafka nocna Hesen
Kolekcję Hesen pokochasz za skromną formę i kolorystykę czyniącą wnętrze harmonijnym i nastrojowym. Z tego powodu oferowane moduły sprawdzą się doskonale nie tylko w pokoju dziennym, ale także w sypialni czy domowym biurze.
Szafka nocna Hesen to niewielki i wyjątkowo zgrabny mebel przydatny w sypialni tuż obok łóżka. Postawisz na nim małą lampkę nocną, wieczorną lekturę i budzik. Przechowasz w niej również lekarstwa, o których musisz pamiętać przed snem czy zaraz po przebudzeniu. Na blacie znajdziesz miejsce na szklankę z wodą i telefon.
Malutka szafka nocna o wymiarach 60 × 50 cm to dwie praktyczne strefy przechowywania:
–1 otwarta przegródka pod blatem,
–1 szuflada, w której ukryjesz swoje drobiazgi.
Łagodna kolorystyka dopasuje się do eleganckiej sypialni urządzonej w stylu klasycznym lub z akcentem glamour. Fronty w kolorze grafit i blat w wybarwieniu dąb artisan ukoją wzrok po męczącym dniu. Druga wersja kolorystyczna zachwyca połączeniem korpusów modrzew sibiu jasny i blatu w kolorze sosna larico. Okrągłe uchwyty w kolorze frontów wtapiają się w całość.
Szuflada posiada prowadnice umożliwiające pełny wysuw i swobodny dostęp do zawartości.
Sprawdź pozostałe elementy systemu i zadbaj o spójność w aranżacji sypialni. Poznaj inne meble z kolekcji Hesen
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 60 cm |
|---|---|
| Wysokość | 50 cm |
| Głębokość | 44 cm |
| Ilość szuflad | 1 |
| Ilość drzwi | 0 |
| Ilość półek | 1 |
| Kolor | grafit/dąb artisan, modrzew sibiu jasny/sosna larico |
| Funkcje | ciche domykanie szuflad |
| Materiał | folia finish, listwa MDF, metal, płyta wiórowa, tworzywo, prowadnice cichy domyk |
| Dostępne warianty | S515-KOM1S/5/6-GF/DASN, S515-KOM1S/5/6-MSJ/SOL |


















