idealna na podręczne rzeczy
Szafka nocna Balin
idealna na podręczne rzeczy
Szafka nocna Balin
Nieoczywista, choć elegancka i ponadczasowa – taka jest kolekcja Balin. Linia doskonale sprawdzi się w nowoczesnych i bardziej klasycznych wnętrzach. Szafka nocna Balin będzie zawsze w zasięgu ręki – zarówno wieczorem, jak i o poranku. Podręczna szuflada to doskonałe miejsce na kosmetyki do pielęgnacji, leki i książkę. Na blacie znajdzie się miejsce na lampkę nocną, budzik, telefon i szklankę wody. Tym, co ją wyróżnia, jest efektowny pogrubiony korpus, który współgra z gładką powierzchnią frontów. Mebel do sypialni wykonaliśmy w 3 modnych wersjach kolorystycznych. Wybierz spośród modrzew sibiu złoty, dąb monastery / dąb czarny i dąb monastery. Zestawiając szafkę nocną Balin z pozostałymi elementami kolekcji, np. łóżkiem, szafą i komodami, zyskasz spójną i ergonomiczną zabudowę sypialni
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 57 cm |
|---|---|
| Wysokość | 45 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Ilość drzwi | 0 |
| Ilość szuflad | 1 |
| Funkcje | ciche domykanie szuflad |
| Kolor | dąb monastery, dąb monastery/dąb czarny, modrzew sibu złoty |
| Dostępne warianty | S365-KOM1S-DMON, S365-KOM1S-DMON/DCA, S365-KOM1S-MSZ |
















