Łatwa organizacja ubrań
Szafa Nepo Plus 3D2S
Łatwa organizacja ubrań
Szafa Nepo Plus 3D2S
W nowoczesnej kolekcji Nepo Plus postawiono na prostotę form i podwyższona jakość wykończenia. Sezonowe porządki odzieżowe? Łatwą organizację ubrań zapewnia pojemna szafa Nepo Plus 3D2S. Za pełnymi frontami znajdziesz 2 górne półki oraz 2 drążki na wieszaki. Do dyspozycji masz 2 kompaktowe szuflady – idealne na bieliznę lub dodatki. Chcesz rozbudować możliwości swojej szafy? Przygotowaliśmy 2 komplety półek (w opcji): 3 szerokie i 2 wąskie – Ty zdecyduj, których potrzebujesz. Mebel pokryty laminatem jest łatwy w czyszczeniu, a przy tym odporny na zarysowania i zmiany temperatury. Szafa Nepo Plus 3D2S do pokoju młodzieżowego jest dostępna w wielu modnych kolorach. Wybierz wybarwienie i zbuduj wokół niego wymarzoną aranżację. Łatwy dostęp do zawartości mebla zapewniają proste uchwyty. Zestawiając trzydrzwiową szafę Nepo Plus z pozostałymi elementami kolekcji, możesz stworzyć ergonomiczną przestrzeń pokoju dziecka i nastolatka. A może nawet swoje biuro?
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 118,5 cm |
|---|---|
| Wysokość | 197 cm |
| Głębokość | 54,5 cm |
| Ilość drzwi | 3 |
| Ilość szuflad | 2 |
| Ilość półek | 1, 2 półki wąskie w opcji, 3 półki szerokie w opcji |
| Funkcje | 2 drążki, 2 półki pawlacza |
| Kolor | biały, biały/dąb monastery, biały/dąb sonoma, dąb monastery, dąb monastery/biały, dąb monastery/dąb sonoma, dąb sonoma, dąb sonoma/biały, dąb sonoma/dąb monastery |
| Materiał | metal, płyta laminowana, tworzywo |
| Dostępne warianty | S435-SZF3D2S-*** |














































































