Nowoczesna stylistyka
Regał wysoki Qubic
Nowoczesna stylistyka
Regał wysoki Qubic
Regał wysoki Qubic, w którym można jednocześnie przechowywać w zamknięciu oraz eksponować książki lub dekoracje na dwóch łatwo dostępnych wnękach. Zamykana cześć pomieści duża ilość odzieży, szkolnych akcesoriów lub innych drobiazgów.
Regał wyróżnia się ciekawym designem – geometryczny kształt, oryginalnie wsunięte fronty oraz trzy kolory – szarość, dekory o barwie drewna i surowej stali tworzą niepowtarzalny kubistyczny patchwork. Nowoczesny charakter bryły podkreślają dodatkowo kształtne, metalowe uchwyty oraz niewysokie podpory. W komplecie jest oświetlenie ledowe bryły.
Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 50 cm |
|---|---|
| Wysokość | 195 cm |
| Głębokość | 42 cm |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość półek | 3 |
| Ilość szuflad | 0 |
| Kolor | dąb artisan/silk flou/raw steel |
| Oświetlenie | w standardzie |
| Materiał | laminat, metal, płyta HDF, płyta meblowa, tworzywo |
| Dostępne warianty | QB-04 |
























