komfort w angielskim stylu
Narożnik Ralf
Gdy patrzmy na narożnik Ralf, nasze skojarzenia biegną do brytyjskich mieszkań, w których komfort, miękkie poduszki i funkcjonalność wysuwają się na pierwszy plan. Zaoblone krawędzie i marszczenia wyróżniają narożnik w angielskim stylu.
Czy wiesz od czego zależy komfort narożnika w literę „L”? Od tego, czy obie jego części są wyposażone w oparcia, co zwiększa wygodę i podparcie pleców. Najważniejszym czynnikiem jest jednak jego wypełnienie. W pogłębionym siedzisku i materacu funkcji umieściliśmy sprężyny bonellowe o wysokości 10 cm. Dodatkowym wypełnieniem siedziska są sprężyny faliste. Do tego aż 6 poduszek oparciowych, 3 dekoracyjne, w tym jedna z ozdobnym marszczeniem oraz zmiękczony podłokietnik.
Jeżeli lubisz spotkania z przyjaciółmi, które często się przedłużają do rana, to warto przygotować dla nich miejsce noclegowe. Narożnik z funkcją spania rozłożysz w kilka chwil, pomoże Ci w tym mechanizm typu Delfin, który zabezpiecza podłoże przed uszkodzeniem. W ten sposób zyskujesz powierzchnię spania równą aż 163×200 cm, co zapewnia wysoki komfort snu dla 2 dorosłych osób lub 3 dzieci, którzy odwiedzili Twoją pociechę. Pomocny będzie także duży pojemnik na pościel, który da Ci możliwość przechowywania kołdry i poduszek.
Narożnik Ralf jest nie tylko funkcjonalny, ale też wizualnie atrakcyjny. To zasługa dekoracyjnej lamówki, marszczeń, które podkreślają kształt mebla. Osadzenie go na mocnych, tworzywowych nóżkach zapewnia mu stabilność i wytrzymałość na lata.
Cechy szczególne mebla:
• Narożnik lewostronny z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
• Mechanizm na wózku wsparty gumowanymi rolkami – delfin- zabezpieczenie podłoża przed uszkodzeniami podczas rozkładania
• Sprężyny bonell o wysokości 10 cm na całej powierzchni spania – komfortowe i jednorodne spanie
• Obie części narożnika zostały wyposażone w oparcie- zwiększona wygoda użytkowania i podparcie dla pleców
• Pogłębione siedzisko- zwiększona powierzchnia i wygoda użytkowania
• Taśma ułatwiająca składanie oparcia
• Zdejmowane poduszki oparciowe- zwiększona powierzchnia użytkowania
• Zmiękczony podłokietnik- zapewnia stabilne i komfortowe podparcie
• Wydłużone oparcie- zapewnia stabilne podparcie dla poduszek i zwiększa komfort użytkowania podczas snu
• Dekoracyjne marszczenia- podkreślają kształt i tworzą harmonijną całość
• Dekoracyjna lamówka- estetyka wyglądu
• Ozdobne wciągi i przeszycia na siedzisku- tworzą harmonijny i estetyczny wygląd
• Ozdobne stopki z tworzywa- zwiększona wytrzymałość podczas użytkowania
• W komplecie 3 poduszki ozdobne
Pierwotna cena wynosiła: 4 599,00 zł.3 199,00 złAktualna cena wynosi: 3 199,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 3 199,00 zł.
Prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności mebla.
Informacje dodatkowe
| Szerokość | 231 cm |
|---|---|
| Wysokość | 88 cm |
| Głębokość | 188 cm |
| Powierzchnia Spania | 163×200 cm |
| Wyposażenie siedziska | pianka, sprężyna bonell |
| Wyposażenie oparcia | pianka |
| Wysokość siedziska | 42 cm |
| Głębokość siedziska | 72 cm |
| Wysokość podłokietnika | 57 cm |
| Funkcje | funkcja spania, mechanizm typu delfin, pojemnik na pościel |
| Kolor | Rino 03/ Rino 11 Beige |
| Dostępne warianty | MRS-NA-RALF-2F.RECBK, MRS-NA-RALF-RECBK.2F |











