klasyka w matowej szarości
Komplet Verdi 260
klasyka w matowej szarości
Komplet Verdi 260
Urządzasz kuchnię i chcesz połączyć klasyczny wygląd mebli z nowoczesnym charakterem wnętrza? Wybierz kolekcję Family Line z frontami Verdi i stwórz swoją wymarzoną kuchnię.
Komplet Verdi 260 z kolekcji Family Line to gotowy zestaw, który daje ci dużo możliwości podczas aranżacji. Fronty z płyty MDF w kolorze jasny szary mat dają możliwość doboru dodatków w różnych odcieniach.
W skład Komplet Verdi 260 wchodzi 7 modułów: DK-80/82-L/P, D1S-40/82-P/SMB, DP-60/82-K, D-80/82-L/P, G-80/72-L/P,G-40/72-L/P, G-80/72-L/P i dwa cokoły o wysokości 10 cm i długości 250 cm. Długość obu cokołów wystarczy na estetyczne wykończenie kuchni z przodu oraz po jej bokach.
Taka budowa oznacza, że układ w standardzie zawiera podręczną szufladę na sztućce, oraz pojemne szafki – na drobne sprzęty AGD lub naczynia. W komplecie jest dedykowana szafka pod zabudowę piekarnika. Konstrukcja mebli pozwala na dobór okapu zabudowanego szafką dedykowaną do grupy Verdi lub montaż wolnowiszącego modelu. Zestaw daje ci dużo możliwości rozbudowy o dodatkowe szafki z grupy Verdi.
Dokup blat o długości 260 cm dostępny w opcji, który doskonale wpasuje się w całość konstrukcji i dopełni stylistyki mebli.
Możesz dobrać wyposażenie (w opcji): wkłady do szuflad, kosze do segregacji śmieci, oświetlenie, półki do szafek narożnych, które podniosą funkcjonalność kuchni.
Komplet Verdi 260 cm sprawdzi się zarówno jako zabudowa niewielkiej kuchni oraz jako baza pod rozbudowę większej powierzchni. Dobierz inne elementy z bogatego systemu kuchennego Family Line i zagospodaruj całą dostępną przestrzeń.
Sprzęt AGD, uchwyty, blat i dodatki nie wchodzą w skład kompletów.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 260 cm |
|---|---|
| Głębokość szafek dolnych | 46-56 cm |
| Głębokość szafek górnych | 30 cm |
| Wysokość szafek dolnych | 82 cm |
| Wysokość szafek górnych | 72 cm |
| Kolor frontu | jasny szary mat |
| Kolor korpusu | Szary Grenola |
| Blat | wg. próbnika blatów (zamawiany dodatkowo) |
| Materiał | metal, płyta laminowana, płyta meblowa, tworzywo |
| Skład zestawu | COK/250 x2, D-80/82-L/P, D1S-40/82-P/SMB, DK-80/82-L/P, DP-60/82-K, G-40/72-L/P, G-80/72-L/P |
| Funkcje | OPCJA – ciche domykanie frontu, OPCJA – ciche domykanie szuflad |
| Grubość blatu | 3,8 cm |
| Waga | 145.69 kg |
| Ilość szuflad | 1 |
| Ilość drzwi | 11 |
| Dostępne warianty | K10-FL_FL/260-SZG/JSZM |


















