Nowoczesny organizer w zasięgu ręki
Komoda Alameda
Nowoczesny organizer w zasięgu ręki
Komoda Alameda
Kolekcja Alameda to system premium, dzięki któremu stworzysz wymarzoną aranżację nowoczesnego salonu. Stylowa komoda Alameda sprawdzi się jako podręczny schowek, w którym zorganizujesz różnego rodzaju przedmioty. Posłużą Ci w tym 3 pojemne szuflady oraz szafka. Oświetlenie LED umieszczone pod blatem nie tylko wprowadzi nastrój do pomieszczenia, ale ułatwi odnalezienie przedmiotu. Korpus w kolorze biały połysk zestawiono z frontami w kolorze biały wysoki połysk. Biel przełamują cokoły oraz stylowy blat w naturalnym wybarwieniu dąb westminster, który oddaje piękno i fakturę naturalnego usłojenia drewna. Dekor na szufladach przełamuje gładki front i podkreśla styl kolekcji. Wysoki komfort użytkowania zapewniają zawiasy z cichym domykiem, które niemal bezszelestnie połączą front z korpusem. Zestaw nowoczesną komodę Alameda z pozostałą częścią kolekcji i stwórz spójną aranżację pokoju dziennego
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 147 cm |
|---|---|
| Wysokość | 97 cm |
| Głębokość | 41 cm |
| Ilość drzwi | 1 |
| Ilość szuflad | 3 |
| Kolor | biały połysk/dąb westminster/biały połysk |
| Funkcje | ciche domykanie, energooszczędne oświetlenie LED |
| Dostępne warianty | S420-KOM1D3S-BIP/DWM/BIP |
























