Elastyczne rozwiązanie dla Twojej kuchni
Junona Line 180 z blatem
Elastyczne rozwiązanie dla Twojej kuchni
Junona Line 180 z blatem
Szukasz przepisu na stylową i praktyczną kuchnię, w której pomieścisz ulubione akcesoria i sprzęty niezbędne do podejmowania kulinarnych wyzwań? Harmonię w kuchennym wnętrzu zagwarantuje Ci kolekcja Junona Line prosty sposób na kuchnię, do której chce się wracać. Dzięki ergonomicznym kompletom rozsądnie zagospodarujesz nawet niewielką przestrzeń, a możliwość dokupienia pojedynczych szafek da Ci jeszcze większe pole do popisu.
Dzięki zestawowi mebli kuchennych Junona Line 180 z blatem urządzisz kuchnię w każdym formacie, wydzielając miejsce na poszczególne strefy: zmywania, przygotowywania posiłków, przechowywania, zapasów i gotowania. Pojemne, głębokie szafki górne zmieszczą naczynia porcelanowe, szklanki i talerze, naczynia do przechowywania żywności, a także opakowania kawy i herbaty. W dolnym szeregu ułożysz rondle, garnki, narzędzia kuchenne oraz kosz na śmieci.
Komplet kuchenny o szerokości 180 cm daje Ci możliwość zamontowania okapu, kuchenki wolnostojącej oraz dwukomorowego zlewu. Umieścisz go jako samowystarczalną całość w małym aneksie kuchennym, ale też bez przeszkód rozbudujesz o kolejne moduły z tej samej kolekcji.
Zwróć uwagę, że AGD nie wchodzi w skład zestawu Junona Line 180 z blatem. Pozostałe dodatki oraz AGD, kupisz na brw.pl.
Funkcjonalność zestawu Junona Line, ale również jego estetyczny wygląd i ciekawa kolorystyka to jego atuty. Białe korpusy tworzą uniwersalną oprawę dla stylowych frontów w kolorze grafit ozdobionych efektowną ramką. Całości mebli dopełniają klasyczne uchwyty oraz blat w kolorze dąb craft złoty.
Zestaw Junona Line uzupełnij innymi elementami z tej samej kolekcji. Dobierz dodatkowe moduły lub pojedyncze szafki i stwórz nowoczesną zabudowę swojej kuchni
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość szafek dolnych | 47 cm |
| Głębokość szafek górnych | 30,5 cm |
| Wysokość szafek dolnych | 85,2 cm |
| Wysokość szafek górnych | 57,5 cm |
| Kolor frontu | Biały, biały kredowy połysk, dąb bernstein, dąb delano ciemny, dąb delano jasny, Dąb Sonoma, grafit, jasny szary połysk, modrzew sibiu złoty |
| Kolor korpusu | Biały, dąb bernstein, Wenge |
| Blat | w zestawie |
| Materiał | folia finish, laminat, płyta meblowa, prowadnice rolkowe, zawiasy Hettich |
| Dostępne warianty | K24-JUNONA_MODUL_WER_2/180_ZBL-BI/BI/LMC, K24-JUNONA_MODUL_WER_2/180_ZBL-BI/DDC/LMC, K24-JUNONA_MODUL_WER_2/180_ZBL-BI/DDJ/LMC, K24-JUNONA_MODUL_WER_2/180_ZBL-BI/GF/DCRZ, K24-JUNONA_MODUL_WER_2/180_ZBL-BI/JSZP/DCRZ, K24-JUNONA_MODUL_WER_2/180_ZBL-BI/KRP/DCRZ, K24-JUNONA_MODUL_WER_2/180_ZBL-WE/DSO/DSO |


















