Trend Book - gorące trendy na lato
Trend Book - gorące trendy na lato

Trendbook 2020

Poznaj gorące trendy

W nadchodzących, letnich miesiącach możemy zapomnieć o nudnych projektach i doskonale minimalistycznych wnętrzach. W naszych domach i mieszkaniach pojawią się kolory, mocne tekstury, metaliczne wykończenia, a także żywe rośliny i inne botaniczne motywy. Eksperci są zgodni – tego lata perfekcja nie będzie modna!

Coastal Style

Jank w nadmorskim domku!

Przygotowaliśmy dla Ciebie meble i dodatki, które pozwolą stworzyć śródziemnomorski klimat w zaciszu własnego tarasu lub balkonu. Wszystko, czego potrzebujesz to wygodne meble i dodatki utrzymane w kolorach bieli i niebieskiego.

To wieloletnie doświadczenie na rynku meblarskim powoduje, że jesteśmy w stanie zaproponować Państwu rzetelną i profesjonalną obsługę. Nasi sprzedawcy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Wierzymy że nie ma zbędnych pytań. Każde nawet najmniejsze pytanie jest dla nas okazją do wyjaśnienia i pomocy w zrozumieniu pewnych zagadnień. Jeśli masz pytanie do Naszej załogi śmiało napisz a my chętnie na nie odpowiemy. Jeśli potrzebujesz natychmiastowej pomocy zadzwoń do naszego salonu lub napisz na nasz Facebook Messenger.

Feminine Glam

Pełen kobiecej elegancji!

Taki jest ten styl! Zakosztuj w nowej wersji estetyki glam, a już nigdy nie będziesz chciał się z nią rozstać. Podstawą sukcesu są proste, ale efektowne meble, stosowane z pewnym umiarem dodatki oraz jasna, świeża kolorystyka.

Wyprzedaże z rabatami do 70%

furniture 01

Jacek.

Obsługa kompetentna,uśmiechnięta i przodem do klienta.

Zibi

Duży wybór pomocni sprzedawcy.

Tomasz

W tym sklepie zakupy robię od lat. Dogodny dojazd, bezpłatny parking, bardzo miła i fachowa obsługa, duża wystawa. Pokażą meble i doradzą. Jak ktoś nie ma czasu to można zamówić montaż mebli i dowóz do klienta.

Kasia G

Przemiła Pani która nas obsługiwała. Wszystko pokazała wytłumaczyla, poprowadziła od A do Z. Duży wybór mebli. Polecam. Wyszłam że sklepu z dużym uśmiechem.