Twój sposób na modę… i modne wnętrze
Szafa Balin
Twój sposób na modę… i modne wnętrze
Szafa Balin
Prosta forma i nietuzinkowa kolorystyka – to połączenie charakteryzujące kolekcję Balin. Gdy potrzebujesz miejsca na przechowywanie sukni wieczorowych i okryć wierzchnich, sprawdzi się doskonale dwudrzwiowa szafa Balin. Została wyposażona w praktyczną górną półkę, idealną na ciepłe swetry i jeansy, oraz drążek na wieszaki, na których możesz zawiesić sukienki i płaszcze. Solidne, pogrubiane boki szafy są efektowną oprawą dla gładkich, subtelnych frontów. Wygodne użytkowanie to zasługa zastosowanych zawiasów z systemem cichego domyku. Mechanizm zwalnia front w końcowej fazie, dzięki czemu zamknie się nie zakłócając spokoju. Modułowa kolekcja Balin daje Ci pełnię możliwości aranżacji stylowego salonu Twoich marzeń
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 98 cm |
|---|---|
| Wysokość | 195 cm |
| Głębokość | 55 cm |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość szuflad | 1 |
| Ilość półek | 1 |
| Funkcje | ciche domykanie frontu, drążek |
| Kolor | dąb monastery, dąb monastery/dąb czarny, modrzew sibu złoty |
| Dostępne warianty | S365-SZF2D-DMON, S365-SZF2D-DMON/DCA, S365-SZF2D-MSZ |




















