ponadczasowa biel w Twojej kuchni
Komplet Top Line 265
ponadczasowa biel w Twojej kuchni
Komplet Top Line 265
W urządzaniu nowoczesnej kuchni sprawdzi się kolekcja Family Line z frontem Top Line, która zachwyci Cię swoją prostą linią i gładkimi frontami na wysoki połysk.
Komplet Top Line 265 z kolekcji Family Line dopełni wystrój nowoczesnej i funkcjonalnej kuchni Znajdziesz w nim podręczną szufladę na sztućce, oraz pojemne szafki – na drobne sprzęty AGD lub naczynia. W komplecie jest dedykowana szafka pod zabudowę piekarnika. Rodzaj okapu (wolno wiszący, zabudowany) możesz wybrać samodzielnie. Podnośniki gazowe w szafkach górnych zapewniają łatwy dostęp do ich zwartości (FreeFlap w opcji).
Kompleksowo zabuduj kuchnię blat, uchwyty T24 lub T40 (chromowane lub czarne) i listwę wieńczącą, które znajdziesz w naszej ofercie.
Białe meble kuchenne rozjaśnią wnętrze, co sprawdzi się zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach. Korpusy w kolorze biały alpejski zestawiono z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.
Możesz dobrać wyposażenie (w opcji): wkłady do szuflad, kosze do segregacji śmieci, oświetlenie, półki do szafek narożnych, które podniosą funkcjonalność kuchni.
W skład kompletu Family Line wchodzą szafki kuchenne: DL_60/207, D3S_40/82, DP_60/82, DM_45/71, DK_60/82_P, G_40/72_L, G_45/72_L, _G_60/72_P oraz cokoły (bez blatu, bez AGD i bez uchwytów).
Zestaw mebli kuchennych o szerokości 265 cm będzie zabudową niewielkiej kuchni oraz dobrą bazą pod rozbudowę. Wykorzystaj pojedyncze elementy dostępne w ofercie brw.pl.
Sprzęt AGD, uchwyty, blat i dodatki nie wchodzą w skład kompletów
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 265 cm |
|---|---|
| Głębokość szafek dolnych | 46-56 cm |
| Głębokość szafek górnych | 30 cm |
| Wysokość szafek dolnych | 82-207 cm |
| Wysokość szafek górnych | 72 cm |
| Kolor frontu | Biały Połysk |
| Kolor korpusu | Biały Alpejski |
| Blat | wg. próbnika blatów (zamawiany dodatkowo) |
| Materiał | metal, płyta laminowana, płyta meblowa, tworzywo |
| Skład zestawu | DK_60/82, DL_60/207, DP_60/82_K, G_60/72, cokoły, D3S_40/82, DM_45/71, G_40/72, G_45/72 |
| Funkcje | OPCJA – ciche domykanie frontu, OPCJA – ciche domykanie szuflad |
| Grubość blatu | 3,8 cm |
| Waga | 167.89 kg |
| Ilość szuflad | 3 |
| Ilość drzwi | 8 |
| Dostępne warianty | K10-TV_265_WL_BBL-BAL/BIP |
















