Wygoda i komfort
Narożnik Pedro
Narożnik PEDRO to nowoczesna konstrukcja w nietuzinkowym stylu. Narożnik występuje w wersji prawo i lewo stronnej. Narożnik został wyposażony w funkcję spania oraz dwa obszerne pojemniki na pościel. Jeden z pojemników znajduje się w otomanie a drugi pod siedziskiem. Producent wyposażył narożnik PEDRO w bardzo wygodne zagłówki znacząco poprawiające komfort użytkowania. Zagłówki posiadają regulację dzięki czemu dopasujesz je do własnych potrzeb. Narożnik posiada funkcję spania, która w połączeniu z pianką wysokoelastyczną oraz sprężyną falistą zapewni wyjątkowy odpoczynek.
Pierwotna cena wynosiła: 4 400,00 zł.3 990,00 złAktualna cena wynosi: 3 990,00 zł.
Poprzednia najniższa cena: 3 990,00 zł.
Prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności mebla.
Informacje dodatkowe
| Szerokość | 220 cm |
|---|---|
| Wysokość | 98 cm |
| Głębokość | 162 cm |
| Powierzchnia Spania | 119×207 cm |
| Wyposażenie siedziska | pianka HR, sprężyna falista |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Funkcje | funkcja spania, pojemnik na pościel, zagłówki |
| Kolor | niebieski |











