Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel Oliwia M
Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel Oliwia M
Fotel Oliwia M utrzymany jest w nowoczesnej a zarazem stylowej stylistyce. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów takich jak sprężyny typu Bonell w połączeniu ze sprężyną falistą fotel jest wyjątkowo komfortowy podczas codziennego użytkowania. Fotel Oliwia M można zamówić w wielu wariantach kolorystycznych oraz tkaninowych. Istnieje również możliwość zmiany wybarwienia drewna. W kolekcji Oliwia M dostępna jest również sofa 2os, sofa z funkcją spania oraz wersalka.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 69 cm |
|---|---|
| Głębokość | 92 cm |
| Wysokość | 92 cm |
| Głębokość siedziska | 55 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Materiał | drewno, pianka, sprężyny faliste, sprężyny typu bonell, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika tkanin |
| Funkcje | drewniane boki, podłokietnik |


















