facebook

Ruszył nasz oficjalny profil na Facebook’u. Zapraszamy wszystkich do odwiedzania i zostawiania łapek w górę!!!

Dzięki naszemu profilowi na facebook’u chcemy się z Wami dzielić ważnymi informacjami, a także ciekawymi promocjami oraz konkursami. Uruchomienie naszego profilu jest częścią kampanii „Zmieniamy się dla Was„, w której to chcemy zapewnić łatwiejszy dostęp do najnowszych promocji, poinformować o zmieniających się trendach na rynku meblarskim czy nowościach z oferty naszych partnerów. Będzie to również doskonały sposób do komunikacji z nami w przypadku pytań jakie mogą się zrodzić podczas przeglądania naszej oferty.

Wszystkich zainteresowanych naszym profilem zapraszamy na naszą stronę na fb.com. Znaleźć nas można pod [TYM] adresem. Można również wpisać w przeglądarkę internetową fb.com/pawilonmetro lub na stronie fb.com w wyszukiwarkę Pawilon Meblowy Metro.

Pragniemy również zachęcić klientów z miast ościennych do odwiedzania nas zarówno stacjonarni, na naszej stronie jak i naszych profilach społecznościowych na  Facebook’u czy też Google Plus. Nasz salon dostarcza bezpłatnie towary do takich miast jak: Katowice, Chorzów, Bytom, Piekary Śląskich i wielu innych przy zakupach powyżej 1000 zł.