kolekcja_moko_1

Nowości w ofercie Black Red White

Nowości w ofercie Black Red White

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami jakie wprowadził do swojej oferty Black Red White. Producent oddał klientom do wyboru cztery nowe kolekcje oraz pięć nowych sof. Każda z nowości charakteryzuje się minimalistycznym podejściem oraz funkcjonalnością. Pomimo wspólnej cechy minimalizmu każda z kolekcji jest osobnym rozwiązaniem. W kolekcjach znajdziemy takie rozwiązania jak ażurowe dwustronne regały, panele telewizyjne w których tv odgrywa główną rolę, komody, regały, blaty z wnękami na kwiaty, sofy, a także biurka.

Kolekcja Modai to rozwiązanie zarówno do salonu ale jak również do sypialni czy pokoju młodzieżowego. Prosta a zarazem funkcjonalne. Kolekcja dostępna zarówno jako gotowe zestawy jak i osobne elementy.

Kolekcja Mitoda to zestaw regałów wyróżniający się kolorowymi wkładkami które można w dowolnym momencie ustawić wg. własnych upodobań.

Kolekcja Muro to głównie regały RTV w który telewizor jest zawieszony na ścianie. Rozwiązanie, które w prosty sposób eliminują problem wiszących kabli dzięki specjalnej ściance.

Kolekcja Moko to nowość zarówno kolorystyki w ofercie producenta takich jak antracyt czy bordo ale i również zastosowanie abażurów, które nadają lekkości. Kolekcja składa się z regałów telewizyjnych, bufetów, witryn, komód, regałów i stolików.

Zapraszamy do zapoznania się nowościami oraz przypominamy również o naszej ofercie promocyjnej mebli BRW przy zamówienie powyżej 1000 zł mamy  TRANSPORT GRATIS!