Namiot TIPI dla dzieci.

Namiot TIPI

Dziecięcy namiot TIPI z Black Red White

Black Red White poszerzył ofertę dodatków dla dzieci o namiot TIPI. Jest to oryginalne rozwiązanie wysokiej jakości wykonane w 100% z bawełny. Namiot TIPI można rozstawić zarówno na ogródku, działce czy w domu. Nie jedna pociecha znajdzie w nim swoje ulubione miejsce do spędzania czasu. Namiot przy wykorzystaniu na zewnątrz chroni dzieci przed bezpośrednimi promieniami słonecznymi.

Black Red White reklamuje namiot TIPI w następujący sposób:

„Namiot Tipi dla dzieci stanowi przestrzeń do zabawy lub wyciszenia, a po zabawie miejsce do przechowywania zabawek. Sprawdzi się latem na plaży i w ogrodzie. Wykonany z wysokogatunkowej 100% bawełny certyfikowanej i bezpiecznej dla dzieci. Stelaż z drewna bukowego. Dwustronna mata z wszytymi po rogach gumkami umożliwiającymi mocowanie do namiotu 95 x 95 cm., wykonana z 100% bawełny z wypełnieniem antyalergicznym. Namioty są wykonywane metodą handmade, z wielką dbałością o detale. Bezpieczeństwo produktu potwierdzone certyfikatem CE. Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat. Instrukcja montażu znajduje się wewnątrz opakowania. Sposób prania: prać w delikatnych detergentach, w temp. 30°C (delikatny program), maksymalne obroty 800/min., nie suszyć w suszarce bębnowej, nie wybielać, można prasować w temp. do 150°C bez pary. Produkt należy rozstawić w bezpiecznym miejscu z dala od źródła ognia.”

Dobra wiadomość dla osób zainteresowanych zakupem namiotu. Black Red White obecnie posiada ofertę promocyjną na dodatki w której to można zakupić namiot tańszy o VAT!