Promocja „Meble i kuchnie taniej o VAT”

Promocja „Meble i kuchnie taniej o VAT”  w Black Red White

Promocja „Meble i kuchnie taniej o VAT” dot. wybranego asortymentu i obowiązuje od 30.07 do 14.08.2019 (promocja na kuchnie wydłużona do 21.08.2019 r.) albo do wyczerpania zapasów. Promocja nie łączy się i nie pokrywa z inną promocją lub wyprzedażą poza promocją „Transport GRATIS”. Oferta obowiązuje w wybranych salonach. Szczegółowy regulamin promocji w salonach Black Red White i na www.brw.pl. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Dodatkowo przy zakupie powyżej 1000 zł otrzymają Państwo TRANSPORT GRATIS! nawet na produkty objęte promocją „Kuchnie taniej o VAT”. Dla klientów zainteresowanych dodatkowymi usługami przygotowaliśmy usługę wniesienia oraz usługę skręcania mebli.

Zapraszamy serdecznie!

Family Line

Spośród trzech ekonomicznych systemów rodzinnych kuchni Family Line jest najbardziej rozbudowany i najlepiej wyposażony. W skład systemu wchodzą zróżnicowane moduły, pozwalające na dowolne zestawianie. Istnieje możliwość wyboru kolorystyki frontów, blatów oraz korpusów. Kuchnie z kolekcji Family Line cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów w efekcie czego doczekały się dwóch nowych wersji kolorystycznych frontów.

Semi Line

System dający możliwość elastycznego dopasowania zabudowy kuchni w bardzo korzystnych cenach. W skład systemu kuchni wchodzi 28 brył, które można zestawiać w dowolnej konfiguracji. Oferta zawiera również kilka wersji kompletów, których zastosowanie gwarantuje najniższą cenę. Wszystko występuje w dwóch zestawieniach kolorystycznych do wyboru.

Szafy NADIR

Wyjątkową cechą tego systemu jest „bogata rozmiarówka” – szafy Nadir występują aż w 12 szerokościach, od 150 do 260 cm (rozmiary rosną co 10 cm). Na pewno uda ci się dopasować wersję odpowiednią do Twojej sypialni. Masz również do wyboru kilka kolorów frontów i mnóstwo akcesoriów wewnętrznych. Czego chcieć więcej?

Kolekcja KASPIAN

Schludny wygląd, zgrabna sylwetka i otwartość na Twoje preferencje kolorystyczne to główne zalety Kaspiana. Może być jasną albo ciemną stroną wnętrza- występuje zarówno w kolorze białym, dębowym, jak i wenge. Będzie strzegł Twych skarbów, dbał o Twoją wygodę. Długo nie zechcesz wymienić go na lepszy model

Dodatkowa promocja w Meble METRO! Transport GRATIS!!!

Przypominamy iż promocja Transport gratis łączy się z promocją Black Red White na kuchnie drewniane oraz lakierowane.

Dostarczamy zakupione towary na terenie całej aglomeracji Śląska do takich miast jak: Siemianowice Śląskie, Katowice, Chorzów, Bytom, Piekary Śląskie, Bobrowniki, Wojkowice, Rogoźnik, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Mysłowice, Ruda Śląska, Zabrze, Tarnowskie Góry czy Gliwice lub Tychy.

W przypadku transportu do pozostałych miast; nie wymieniony powyżej zapytaj naszego doradcę o cenę związaną z dowozem produktów pod wskazany przez Państwa adres.

Szczegóły promocji poniżej.