Kuchenne Hity to kontynuacja  „Czerwcowych Hitów Sprzedażowych”!

W poprzedniej części przedstawiliśmy Państwa wybór mebli tapicerowanych. W lipcu przedstawiamy kolejną część nowej serii hitów sprzedażowych.

Mamy nadzieję że przedstawione propozycje przypadną Państwu do gustu. Każda z propozycji charakteryzuje się wyjątkową trwałością oraz wygodą podczas użytkowania. Nasza szeroka oferta trafi w gust nie jednego klienta.

Stół oraz krzesła z kolekcji NARVIK

Kolekcja NARVIK to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących stylu skandynawskiego. Styl ten opiera się na naturalnym pięknie przyrody i wnosi do wnętrz spokój oraz czystość form. Stół oraz krzesło NARVIK charakteryzują się właśnie tymi cechami. Sprawdzą się w niejednej aranżacji.

Krzesło KRIS BUK

Krzesło KRIS BUK jest częścią kolekcji o tej samej nazwie. Dzięki prostocie konstrukcji oraz użytym materiałom do produkcji krzesło jest wyjątkowo lekkie. Producent SIGNAL przygotował kilka wariantów kolorystycznych.

Krzesło CITRONE

Krzesło CITRONE jest idealnym wyborem dla osób poszukujących klasycznego rozwiązania. Solidna konstrukcja wykonana z litego drewna bukowego oraz oparcie i siedzisko w wysokiej jakości tkaninie. Kilka wariantów w różnych wersjach zarówno drewna jak i tkanin.

Stół GUCCI

Stół GUCCI to nowoczesne wzornictwo oraz nieprzeciętny designe. Połączenie białego lakieru oraz stali wraz z szkłem hartowanym daje niebagatelny efekt końcowy. Podstawa stołu wykonana jest ze szczotkowanej stali zapewniając solidność. Wyjątkowa trwałość blatu zapewniona jest dzięki wykonaniu z płyty oraz pokrycia jej powierzchni szkłem hartowanym.

W naszym salonie znajdą Państwo opisane powyżej kuchenne bestsellery a nasi doradcy chętnie pomogą w wyborze. Posiadamy w ofercie dużo większy wybór kuchennych mebli oraz dodatków.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego salonu!