Kolekcja TARBES

Kolekcja TARBES to nowość w ofercie Black Red White

Niedawno informowaliśmy Państwa o nowościach ofertowych przygotwanych przez Black Red White a tu znów mamy przyjemność przedstawić kolejną nową kolekcję. Tym razem wprowadzona kolekcja cechuje się wyjątkowym charakterem oraz kompozycją.

Loftowe, surowe wnętrza mają swój niepowtarzalny klimat. Dla jego podkreślenia powstała kolekcja TARBES. Prosta forma brył przełamana jest wyjątkowym wybarwieniem dąb canyon manor oraz niklowymi uchwytami. Markowe akcesoria i zawiasy z cichym domykiem zadbają o komfort użytkowania mebli. W kolekcji TARBES znajdziesz regał, komodę, szafkę rtv, witrynę i półkę, dzięki czemu możesz swobodnie aranżować salon.

Komoda TARDES – KOM1K5S/8/10

Poznaj szerokie możliwości komody TARBES. W przechowywaniu sprawdzi się 5 pojemnych szuflad, a podwójna szafka z uchylanym do dołu frontem to miejsce na większe przedmioty. Szeroki blat i 2 otwarte przestrzenie to doskonałe miejsce na ekspozycję.

Witryna TARBES – REG2W4S/19/8

Wykorzystaj 2-drzwiowa witrynę TARBES, dzięki której zaprezentujesz dekoracje oraz przechowasz niezbędne przedmioty. Wykorzystaj w tym celu 2 szerokie szuflady w dolnej części i 2 kompaktowe szuflady, umieszczone za frontami z hartowanego szkła.

Komoda TARBES – KOM2D1K3s/13/10

Wysoka komoda TARBES, sprawdzi się w podwójnej roli. W celu przechowywania masz do wykorzystania 3 praktyczne szuflady, 2 pojemne szafki i 1 szafkę z uchylanym do dołu frontem. Eksponuj dekoracje i książki w 3 otwartych przestrzeniach.

RTV TARBES  – RTV4S/4/13

Nieodłączny element salonu – szafka RTV. Na szerokim blacie postawisz telewizor, a 2 otwarte przestrzenie to miejsce na dekoder. Przechowywanie kabli i kolekcji płyt umożliwią 4 szuflady.

Półka  TARBES  – P/2/13

Dopełnieniem wnętrza jest półka TARBES o szerokości 130 cm. Podzielona na 2 nierówne części, zapewnia miejsce na kolekcję książek czy ekspozycję artykułów dekoracyjnych.