Przedstawiamy „Czerwcowe Hity Sprzedażowe”!

W czerwcu głównym zainteresowaniem klientów cieszyły się meble tapicerowane. Najczęściej wybierane przez Państwa produkty takie jak narożniki oraz kanapy znajdą Państwo poniżej.

Mamy nadzieję że przedstawione propozycje przypadną Państwu do gustu. Każda z propozycji charakteryzuje się wyjątkową trwałością oraz wygodą podczas użytkowania.

Narożnik GIOVANNI – Meblo EXPO

Nowoczesny a zarazem stylowy. Producent zastosował kontrastujące przeszycia oraz tkaniny wysokiej jakości. Narożni z funkcją spania oraz pojemnikiem na pościel. Narożnik dostępny w wielu wersjach kolorystycznych. Włącznie z tapicerką plamoodporną .

Narożnik MINESOTA – Meble BEST

Narożnik MINESOTA to nowoczesne wzornictwo połączone z funkcjonalnym oparciem posiadającym regulację wysokości. Narożni posiada funkcję spania oraz pojemnik na pościel. Narożnik dostępny w wielu wariantach kolorystycznych oraz w wielu rodzajach tkanin.

TORENS LED

Kanapa TORENS LED – Meblo Expo

Kanapa TORENS LED to nowoczesna stylistyka w połączeniu z listwa RGB LED nada nie jednej aranżacji wyjątkowego wyglądu. Kanapa posiada pojemnik na pościel oraz funkcję spania. Dostępna w wielu wariantach kolorystycznych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu, gdzie będą Państwo mogli zapoznać się z naszymi BestSellerami oraz gdzie nasi doradcy będą mogli Państwu pomóc podczas wyboru zarówno mebli tapicerowanych jak i pozostałych.

Zapraszamy!