Credit Agricole CA baner 1280x250 1

Kolekcja Family Line XII

Zestaw Jeff

Zestaw Jeff składa się z fotela Jeff oraz wersalki Jeff. Zestaw dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych jak również na specjalne zamówienie. Producent przygotował konfigurator tapicerki w celu łatwiejszego wyboru kolorów zgodnie z próbnikiem.

Fotel Jeff – Estetyczna prostota fotela

Aranżacja małego salonu nie musi być problemowa. Wykorzystaj niewielkie wymiary fotela Jeff i stwórz kompaktową oraz komfortową strefę wypoczynkową.
Fotel Jeff wyróżnia się konstrukcją stelaża z drewna giętego, który zapewnia wytrzymałość i estetykę wyglądu. Jego dopełnieniem są wysokie i wąskie podłokietniki oraz wysokie oparcie, które dają stabilne podparcie dla pleców i ramion.
Poznaj wszystkie zalety niedużego fotela Jeff, dokup wersalkę Jeff i stwórz spójny zestaw.

Wersalka Jeff - Wygoda i oszczędność miejsca w jednej wersalce

Nie masz zbyt wiele miejsca w salonie, ale chcesz stworzyć idealną strefę wypoczynkową? Wersalka Jeff 3K sprawdzi się na co dzień i w razie niespodziewanych gości, zapewniając miejsce noclegowe.
Wersalka z funkcją spania wyposażona jest w sprężyny bonellowe w siedzisku i oparciu, zapewniając jednorodne i komfortowe spanie. Pokrycie dodatkową warstwą wysokoelastycznej pianki to gwarancja zwiększonej miękkości. Miejsce na pościel znajdziesz w pojemniku.
Charakter wersalki Jeff podkreśla wysokie oparcie i wąskie podłokietniki, które zapewniają estetyczne wykończenie wersalki.
Skompletuj zestaw kilku foteli i wersalki - stwórz spójny aranż pokoju dziennego z linią Jeff.

Informacje dodatkowe

Wymiary fotela

Szer. 66 cm, Wys. 105 cm, Gł. 79 cm

Wymiary wersalki

Szer. 201 cm, Wys. 87 cm, Gł. 90 cm

Powierzchnia Spania

120×188 cm

Materiał

drewno, pianka, pianka HR, sprężyny typu bonell, tkanina, tworzywo

Kolor

Fancy 90 Grey, Fantasy Velvet 314 Beige, Malmo 90 Grey/TX007 Czereśnia