Credit Agricole CA baner 1280x250 1

Kolekcja Family Line XI

Zestaw Beira

Zestaw Beira składa się z fotela Beira oraz wersalki Beira. Wersalka posiada funkcję spania oraz pojemnik na pościel. Zestaw dostępny jest w wielu kolorach. Dla ułatwienia dopasowania do własnych potrzeb producent przygotował konfigurator tkanin.

Fotel BEIRA ES – efektownie pikowany

Bazowa, prosta konstrukcja sprawdza się zawsze i w każdym wnętrzu, dlatego fotel Beira ma tylu miłośników. Jego oszczędną stylistykę przełamują liczne przeszycia na oparciu oraz podłokietnikach.
Podczas codziennego odpoczynku sprawdzi się siedzisko wypełnione sprężynami bonell i pianką. Pogłębione siedzisko oraz odchylone oparcie dają optymalną pozycję podczas długich rozmów i seansów. Wysokie oparcie zadba o odpowiednie podparcie Twoich pleców. Wysokie i zarazem wąskie podłokietniki sprawdzą się w roli podparcia ramion i pomogą oszczędzić miejsce.
Dzięki swojemu kompaktowemu rozmiarowi odnajdzie się w przestronnym salonie i niewielkim gabinecie.
Fotel Beira wyróżnia się efektownym wykończeniem w postaci ozdobnych przeszyć oraz harmonijnego szwu jednoigłowego. Dopełnieniem stylu są drewniane stopki.

 

Wersalka BEIRA 3K – pikowania pełne uroku

Niezależnie od miejsca i stylu aranżacji zawsze sprawdza się połączenie prostoty i funkcjonalności. Odzwierciedleniem tych cech jest wersalka Beira, która wyróżnia się efektownymi przeszyciami na oparciu i podłokietnikach.
W oglądaniu telewizji i spotkaniach przy kawie będzie towarzyszyła wersalka Beira. Pogłębione siedzisko i pochylone oparcie podnoszą komfort użytkowania. Plecy możesz oprzeć o wysokie oparcie, a ramiona o wąskie, podwyższone podłokietniki.
Wersalka z funkcją spania sprawdzi się w przypadku konieczności przenocowania gości. Jednorodną powierzchnię spania zapewnia równomierne rozłożenie sprężyn bonellowych na siedzisku i oparciu. Dzięki łatwemu dostępowi do pojemnika na pościel możesz wygodnie przechowywać w nim niezbędne tekstylia.
Estetyczny, nietuzinkowy wygląd wersalki Beira to zasługa przeszyć na całej szerokości oparcia oraz podłokietnikach. Ozdobne szwy jednoigłowe oprócz walorów dekoracyjnych podnoszą trwałość tkaniny.

Sam wybierz swój kolor!

Informacje dodatkowe

Wymiary fotela

Szer. 74 cm, Wys. 91 cm, Gł. 86 cm

Wymiary wersalki

Szer. 206 cm, Wys. 96 cm, Gł. 98 cm

Powierzchnia Spania

126×188 cm

Materiał

drewno, pianka, sprężyny typu bonell, tkanina, tworzywo

Kolor

wg. próbnika tkanin