WYPRZEDAŻ Kuchnia Domin

Prostota oraz trwałość. Kuchnia nawiązuje do skandynawskiego stylu wnętrz. Nawet niewielka gabarytami kuchnia może stwarzać wrażenie przestronności a dzięki górnym szafkom wysokości 95 cm stać się wyjątkowo pojemna. Black Red White dzięki zastosowaniu płyt o gr. 18 mm uzyskał wyjątkową trwałość na lata.

Kolekcja Family Line

Kuchnia DOMIN

Kuchnia Domin jest częścią kolekcji z rodziny Family Line. Cechą wyróżniającą kolekcje jest wiele wariantów zarówno pod względem designu jak i kolorystyki. Kuchnie charakteryzują się wyjątkową jakością materiałów zastosowanych do produkcji a także przemyślaną funkcjonalnością. Black Red White oddał klientom wiele możliwości rozbudowy o dodatkowe moduły poszerzające funkcjonalność jak i wygodę użytkowania. Między innymi mogą Państwo użyć systemu cichego domykania, kosze na śmieci oraz wiele innych modułów do wnętrza szafek czy szuflad. Kuchnia Domin jest idealnym wyborem dla niewielkich wnętrz. Kuchnia wyróżnia się prostym wzornictwem. Proste fronty w kolorze biały Canadian dodadzą lekkości pomieszczeniu. Kolekcja nawiązuje do skandynawskich wnętrz.

W promocji wyprzedażowej oddajemy w Państwa ręce kuchnię w wariancie szafkami górnymi o wysokości 95 cm zamiast standardowego wymiaru 72 cm dzięki czemu mają Państwo dodatkową półkę w górnych szafkach.

CECHY

Głębokość: 59 cm
Szerokość: 120 cm
Wysokość: – cm
Materiał:

płyta meblowa 

 

Kuchnia Domin

W skład zestawu wchodzą takie elementy jak :

Szafki górne:

Szafki 40/95/30 cm szt 1
Szafka okapowa 60/68/30 cm szt 1

 

Szafki dolne:

Szafki 40/82/46 szt 2
Szafka z szufladami 60/82/46 szt 1

 

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych modułów z kolekcji Kuchnia Family LineDomin. Wszystkie dostępne elementy wraz z wymiarami można znaleźć w katalogu Family Line na stronie producenta pod [TYM] adresem.

Cena standardowa: 2241,-

Cena wyprzedażowa 1569,-