piękno tkwi w prostocie
Witryna Hesen
piękno tkwi w prostocie
Witryna Hesen
Kolekcja Hesen przekona do siebie wielbicieli bezpretensjonalnych wnętrz, w których liczy się przede wszystkim komfort domowników. Łagodna kolorystyka brył, subtelne frezy w postaci wyżłobionych ramek, minimalistyczne uchwyty – wszystko to składa się na kolekcję w stylu klasycznej elegancji.
Witryna Hesen to mebel, który pełni nie tylko funkcję użytkową, ale także dekoracyjną. Sprawdzi się w salonie pełnym przytulnych akcentów i detali z charakterem. Dzięki minimalistycznej formie będzie królować zarówno w klasycznych, jak i eklektycznych wnętrzach.
Witryna o wymiarach 106 × 203 cm posiada:
– 5 półek znajdujących się za frontem ze szkła hartowanego,
– 3 półki otwarte, do których masz swobodny dostęp;
– 2 szuflady.
Na półkach poukładasz książki, ceramiczne figurki lub zestawy porcelany. W dwóch szufladach pomieścisz przedmioty, które chcesz uporządkować i jednocześnie trzymać poza zasięgiem wzroku. Oświetlenie LED montowane w witrynie to sposób na uzyskanie nastrojowej atmosfery i zwrócenie uwagi na eksponowane dekoracje.
Gładką okleinę frontów o wybarwieniu grafit ożywia blat w kolorze dąb artisan. Druga wersja kolorystyczna zachwyca połączeniem korpusów modrzew sibiu jasny i blatu w kolorze sosna larico. Delikatne okrągłe uchwyty podkreślają prostą formę bryły.
Dodatkowo szuflady wyposażone są w prowadnice umożliwiające pełny wysuw, a zawiasy frontu – w system cichego domyku.
Sprawdź pozostałe elementy systemu i zadbaj o spójność w aranżacji pokoju dziennego. Poznaj inne meble z kolekcji Hesen
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 106 cm |
|---|---|
| Wysokość | 203 cm |
| Głębokość | 44 cm |
| Ilość szuflad | 2 |
| Ilość półek | 8 |
| Ilość drzwi | 1 |
| Kolor | grafit/dąb artisan, modrzew sibiu jasny/sosna larico |
| Funkcje | ciche domykanie frontu, ciche domykanie szuflad, drążek, energooszczędne oświetlenie LED |
| Materiał | folia finish, listwa MDF, metal, płyta wiórowa, tworzywo, zawiasy z cichym domykiem, prowadnice cichy domyk |
| Dostępne warianty | S515-REG1W2S/20/11-GF/DASN, S515-REG1W2S/20/11-MSJ/SOL |


















