szyk i elegancja
Witryna Hesen
szyk i elegancja
Witryna Hesen
Kolekcja Hesen odmieni wystrój każdego pomieszczenia. Dzięki przyjaznej kolorystyce i nienachalnej formie dopasuje się zarówno do wnętrz utrzymanych w chłodnych, jak i ciepłych tonacjach. W połączeniu z podłogą w kolorze jasnego drewna i wyrazistymi dodatkami stworzy przytulną aranżację salonu, jadalni lub gabinetu.
Witryna Hesen posłuży do przechowywania książek, które chcesz uchronić przed zakurzeniem, drobiazgów i najcenniejszych akcesoriów. Należysz do grona zwolenników popołudniowych spotkań przy herbacie? W witrynie znajdziesz miejsce także na ukochane zestawy filiżanek, z których korzystają domownicy i odwiedzający Cię goście.
Wąska witryna o wymiarach 71 × 203 cm posiada:
– 3 półki umieszczone za przeszklonym frontem ze szkła hartowanego,
– szafkę z 1 półką dzielącą wnętrze na 2 przegródki.
W parze z elegancką konstrukcją mebla idzie także szykowna kolorystyka. Gładkie fronty w kolorze grafit współgrają z blatem w wybarwieniu dąb artisan. Druga wersja kolorystyczna zachwyca połączeniem korpusów modrzew sibiu jasny i blatu w kolorze sosna larico. Rysunek odwzorowujący usłojenie drewna oraz okrągłe uchwyty występują w roli subtelnych ozdobników.
Widoczne półki wyposażone są w oświetlenie LED, dzięki któremu okazałe dekoracje nie umkną niczyjej uwadze. W standardzie uwzględniono również zawiasy z wbudowanym cichym domykiem.
Sprawdź pozostałe elementy systemu i zadbaj o spójność w aranżacji pokoju dziennego. Poznaj inne meble z kolekcji Hesen
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 44 cm |
|---|---|
| Wysokość | 203 cm |
| Głębokość | 44 cm |
| Ilość szuflad | 0 |
| Ilość półek | 4 |
| Ilość drzwi | 2 |
| Kolor | grafit/dąb artisan, modrzew sibiu jasny/sosna larico |
| Funkcje | ciche domykanie frontu, energooszczędne oświetlenie LED |
| Materiał | folia finish, listwa MDF, metal, płyta wiórowa, tworzywo, zawiasy z cichym domykiem |
| Dostępne warianty | S515-REG1W1D/20/7-GF/DASN, S515-REG1W1D/20/7-MSJ/SOL |




















