przyciąga wzrok w salonie
Witryna Ema
przyciąga wzrok w salonie
Witryna Ema
Chcesz, żeby Twoje wnętrze było przytulne? Lubisz meble o prostych formach? Urządź domową przestrzeń za pomocą nowoczesnej, a jednocześnie pełnej ciepła kolekcji Ema. Delikatny odcień szarości zestawiono tu z dekoracyjnym rysunkiem drewna, a wszystko łączy w całość piękne, uniwersalne wzornictwo.
Duża witryna Ema o wymiarach 105 × 177 cm to najlepszy sposób na uporządkowanie przestrzeni, a przy tym dodanie jej niewymuszonej elegancji. Ciesz oko na co dzień pamiątkowym serwisem obiadowym lub kolekcją ceramicznych dzieł. Do dyspozycji masz aż 8 półek ekspozycyjnych, co daje wiele możliwości aranżacji. Rzeczy, których nie chcesz pokazywać światu – obrusy czy ręczniki – wygodnie przechowasz w 4 szufladach. W trosce o codzienny komfort w witrynie stojącej Ema zastosowano cichy domyk oraz bezuchwytowy system otwierania push to open. Stylowe oświetlenie LED wewnątrz witryny znajdziesz w standardowej ofercie.
Brak uchwytów podkreśla nowoczesny design mebla. Wizualną lekkość nadaje witrynie z szufladami stelaż z drewna bukowego – dzięki wysokim nóżkom wjedzie pod nią każdy robot sprzątający. Zwróć jeszcze uwagę na subtelną kolorystykę jaką posiada Witryna Ema. Fronty w modnym odcieniu jasny szary dobrze komponują się z korpusem w wybarwieniu orzech jackson hickory. Tego typu połączenie kolorystyczne doskonale wpisze się w wystroje skandynawskie i wiele innych.
Jeśli chcesz, żeby wnętrze, w którym spędzasz czas z rodziną i gośćmi, było jeszcze bardziej harmonijne, sprawdź pozostałe meble z kolekcji Ema i stwórz komplet dostosowany do swoich potrzeb
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 105 cm |
|---|---|
| Wysokość | 177 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Kolor | orzech jackson hickory/jasny szary |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość szuflad | 4 |
| Ilość półek | 2 |
| Funkcje | ciche domykanie szuflad, równomierne i ciche domykanie frontów |
| Materiał | płyta meblowa |
| Dostępne warianty | S593-REG2W4S-ORJ/JSZ |


















