idealny do małych wnętrz
Tapczan Pepe
idealny do małych wnętrz
Tapczan Pepe
W pokoju młodzieżowym oprócz tapczan Pepe musi znaleźć się miejsce na biurko i regał z książkami, dlatego aby zapewnić komfortowy wypoczynek i dużą przestrzeń do nauki, warto wyposażyć pokój w jednoosobowy tapczan. Postaw na tapczan z pojemnikiem Pepe, który swoją prostą formą i niewielkimi wymiarami sprawdzi się w każdych warunkach.
Zadbaliśmy o komfortowy wypoczynek stosując sprężyny bonellowe na całej powierzchni, co zapewni jednorodne spanie. W tapczan Pepe znajduje się też duży pojemnik, który pomieści całą Twoją pościel.
Wykończenie nićmi ozdobnymi i mocnym ściegiem przekłada się na estetykę i zwiększoną wytrzymałość tapczanu Pepe.
Cechy szczególne mebla:
– Tapczan z pojemnikiem.
– Sprężyny bonellowe na całej powierzchni materaca – komfortowe i jednorodne spanie.
– Łatwy dostęp do pojemnika.
– Duży pojemnik – zwiększona możliwość przechowywania.
– Nici ozdobne – ścieg dwuigłowy – zwiększona wytrzymałość szwów i estetyka wykończenia.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 204 cm |
|---|---|
| Wysokość | 44 cm |
| Głębokość | 95 cm |
| Waga | 58 kg |
| Powierzchnia Spania | 90×200 cm |
| Wyposażenie siedziska | pianka, sprężyna bonell |
| Kolor | Soro 90 Grey/Wstawka Soro 97 Grey/C.Szary |
| Materiał | drewno, metal, tkanina, tworzywo |
| Dostępne warianty | BRWC/TAP_PEPE_LBK |




















