Wyprzedaż Black Red White

Szafka wisząca Possi Light SFW1D/5/5

Credit Agricole CA baner 1280x250 1

Wyprzedaż

Szafka wisząca Possi Light SFW1D/5/5

Possi Light – miliony możliwości

Nowatorska linia mebli, która zapewni Ci nieograniczone możliwości tworzenia – od surowej nieprzegadanej kawalerki, aż do ciepłego rodzinnego domu, pełnego dziecięcego gwaru. Jej geometryczna i oszczędna forma, wizualna lekkość i łagodne linie nadadzą eleganckiego charakteru wnętrzu. Komfort korzystania z zawartości brył zapewnia system cichego samodomykania. Dzięki 3 kolorom korpusów i 40 kolorom frontów możesz dowolnie zmieniać i personalizować przestrzeń. Wykorzystaj możliwości 58 funkcjonalnych modułów kolekcji Possi Light i zostań projektantem swojego Domu.

  • Mebel ten jest nie tylko praktyczny, ale przede wszystkim niebywale estetyczny. Geometryczna i oszczędna forma, wizualna lekkość i łagodne linie nadadzą eleganckiego charakteru wnętrzu.
  • Nowoczesna szafka wisząca to dobry sposób na zagospodarowanie pustych przestrzeni na ścianie. Dzięki uniwersalnej konstrukcji możesz powiesić ją w dowolnie wybranym miejscu, a zestawiając kilka szafek obok siebie stworzysz ciekawą ścienną kompozycję.
  • Komfort użytkowania mebla każdego dnia zapewnią zawiasy wyposażone w system cichego domykania frontu
  • Possi Light to absolutnie nowatorska linia mebli łącząca w sobie minimalistyczną nowoczesność z wyrafinowaną subtelnością. To kolekcja nieskończonych możliwości zestawiania i łączenia mebli ze sobą oraz tworzenia niepowtarzalnych kompozycji wnętrz.
  • Possi Light to meble, dzięki którym możesz dowolnie zmieniać i personalizować przestrzeń w każdej chwili i tak, jak tego potrzebujesz. Do swojej dyspozycji masz 36 funkcjonalnych modułów, 40 kolorów frontów, 3 kolory korpusów (biały, modrzew sibiu złoty, szary wolfram) i elementy dodatkowe, co w efekcie daje nieskończoną ilość pomysłów na wnętrze.

Cena w wyprzedaży

 

289,-

199,- *

 

* Cena dotyczy produktu ekspozycyjnego. W celu dostępności prosimy o kontakt.

 

Informacje dodatkowe

Szerokość

50 cm

Wysokość

50 cm

Głębokość

32 cm

Kolor

biały połysk

Materiał

folia finish, folia PVC, płyta MDF, płyta meblowa