z siedziskiem
Szafka na buty Hesen
z siedziskiem
Szafka na buty Hesen
W kolekcji Hesen na uwagę zasługuje zarówno estetyka brył, jak i ich funkcjonalność. Wyważone proporcje, stonowana kolorystyka i minimalistyczny styl. Szafka na buty Hesen to mebel stworzony do przedpokoju. Posiada szufladę na drobną garderobę, półkę na buty oraz wygodne, tapicerowane siedzisko. Mebel wyposażony został zawiasy z cichym domykiem, co znacznie poprawia komfort codziennego użytkowania.
Stabilny blat z miękkim siedziskiem tapicerowany tkaniną Savana 04, dzięki czemu to idealne miejsce do zmiany obuwia. Wystarczy, że zawiesisz panel z wieszakiem by zyskać nowoczesną aranżację przedpokoju.
Stwórz – wraz z innymi meblami z serii Hesen– doskonałą przestrzeń do wypoczynku i zaaranżuj swoje wnętrze w standynawskim i funkcjonalnym stylu
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 101 cm |
|---|---|
| Wysokość | 46 cm |
| Głębokość | 41 cm |
| Ilość szuflad | 1 |
| Ilość drzwi | 0 |
| Ilość półek | 1 |
| Kolor | grafit/dąb artisan, modrzew sibiu jasny/sosna larico |
| Funkcje | ciche domykanie szuflad |
| Materiał | folia finish, listwa MDF, metal, płyta wiórowa, tworzywo, prowadnice cichy domyk |
| Dostępne warianty | M253-SFK1S/5/10-GF/DASN, M253-SFK1S/5/10-MSJ/SOL |




















