Credit Agricole CA baner 1280x250 1

Kolekcja mebli dziecięcych

​Szafa Timon SZF2D1S

Tworzysz przytulny kącik dla Twojego maluszka? Nie może w nim zabraknąć nowoczesnej kolekcji Timon.

  • Pojemna szafa Timon sprawdzi się w przechowywaniu kocyków i pieluszek, a gdy dziecko podrośnie jego ubrań. Pomoże w tym górna półka drążek na wieszakiSzuflada w dolnej części mebla to sprawdzone miejsce na pieluchy i pościel
  • Kolorystykę bieli frontów i korpusu przełamują listwy w kolorze buk iconic. Fronty szafy ozdobione są aplikacjami z drzewem i konikiem. Możesz wybrać także szafę z gładkimi, białymi frontami. Szuflada ozdobiona jest motywem konika.
  • Łatwy dostęp do zawartości szafy i szuflady zapewniają uchwyty w postaci pętelek. Taka forma jest bezpieczniejsza dla dziecka niż metalowe gałki.
  • Wysoki komfort użytkowania na co dzień to zasługa zawiasów z cichym domykiem.
  • Zestaw dwudrzwiową szafę Timon z pozostałymi elementami z kolekcji i stwórz funkcjonalną aranżację pokoju dziecięcego.

CECHY

Szerokość: 100 cm
Głębokość: 60 cm
Wysokość: 182 cm
Materiał: płyta meblowa
Waga: 74,8 kg

 

Meble dziecięce

Szafa Timon – ubranka w jednym miejscu

Nowoczesna kolekcja Timon została stworzona z myślą o najmłodszych. Charakterystyczne zaoblone rogi oraz miękkie, rzemykowe uchwyty sprawdzą się zwłaszcza w pierwszych miesiącach życia maluszka. Bezpieczeństwo łóżeczka jest potwierdzone atestem. Utrzymane w kolorystyce bieli i buk iconic tworzą bazę dla ozdobnej aplikacji w motyw przewodni koników, które urozmaicają gładkie powierzchnie frontów. Kolekcja dedykowana dla niemowlaka, może towarzyszyć mu na wielu etapach rozwoju.

Cena od

699,-