wypełni narożniki
Szafa narożna Malcolm 96×96
wypełni narożniki
Szafa narożna Malcolm 96×96
Kolekcja Malcolm to pomysłowa wariacja na temat mebli młodzieżowych. System łączy w sobie nowoczesne podejście do designu i tradycyjne wybarwienie. Szafa narożna Malcolm to pojemne miejsce na przechowywanie. Ergonomicznie rozplanowane wnętrze szafy zaskakuje funkcjonalnymi rozwiązaniami. Znajdziesz w nim drążek na ubrania oraz 8 pojemnych półek rozmieszczonych po bokach szafy. Meble do pokoju młodzieżowego w stonowanym wybarwieniu dąb canyon monument przełamano frontem w kolorze szary wolfram. Charakter mebla nakreślają literowe, nowoczesne nadruki oraz duży wygodny uchwyt w kolorze antyczny nikiel. Asymetryczna konstrukcja szafy pozwoli umieścić ją w kącie, zaoszczędzając wiele miejsca w urządzanym pokoju, Poszczególne elementy kolekcji Malcolm można łączyć ze sobą w dowolny sposób, by idealnie dopasować ich układ do wymogów pomieszczenia i indywidualnych potrzeb dziecka
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 95,5 cm |
|---|---|
| Wysokość | 205,5 cm |
| Głębokość | 95,5 cm |
| Kolor | dąb canyon monument/szary wolfram/dąb canyon monument nadruk |
| Ilość drzwi | 1 |
| Ilość półek | 10 |
| Materiał | płyta meblowa |
| Dostępne warianty | S325-SZFN2D-DAMO/SZW/DAMON |




















