Credit Agricole CA baner 1280x250 1

Kolekcja pojemnych szaf

Szafa Nadir 150 praktyczne rozwiązanie dla nowoczesnej sypialni i garderoby, a nawet przedpokoju.

Wyjątkową cechą tego systemu jest „bogata rozmiarówka” – szafy Nadir występują aż w 12 szerokościach, od 150 do 260 cm (rozmiary rosną co 10 cm). Na pewno uda ci się dopasować wersję odpowiednią do Twojej sypialni. Masz również do wyboru kilka kolorów frontów i mnóstwo akcesoriów wewnętrznych. Czego chcieć więcej?

CECHY

Szerokość: 150,3; 160,3 cm
Głębokość: 67 cm
Wysokość: 242 cm
Ilość drzwi: 2
Wyposażenie: drążek, półka
Materiał: płyta meblowa
Dostępne kolory frontów: biały, , dąb san remo jasny, dąb sonoma, front z lustrem

Kolekcja szaf

Szafa Nadir 150/160

  • Kolekcja szaf Nadir stanowi praktyczne rozwiązanie dla nowoczesnej sypialni i garderoby, a nawet przedpokoju.
  • Szafa Nadir z drzwiami przesuwnymi to idealne miejsce na przechowywanie ubrań. Do wykorzystania masz półki, drążki na wieszaki i dużo przestrzeni do indywidualnej aranżacji.
  • Szerokość szaf możesz dowolnie dobierać i ustalać co 10 cm wybierając spośród przedziału od 150 cm do 260 cm. Wraz z rozbudową szerokości szafy możesz poszerzyć jej pojemność, gwarantując nowe możliwości.
  • Korpus szafy dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznychdąb sonoma, biały i dąb san remo jasny.
  • Przygotowaliśmy 7 wersji frontówdąb sonoma, dąb sonoma/lustro/dąb sonoma, dąb sonoma/biały połysk/dąb sonoma, dąb sonoma/czarny brąz/ dąb sonoma, biały, biały/lustro/biały i dąb san remo jasny/lustro/dąb san remo jasny.
  • Wśród elementów do indywidualnej konfiguracji znajdziesz komplet 3 półek i kontenerek z szufladami. Aby przestrzeń szafy uczynić jeszcze bardziej funkcjonalną wyposaż ją w organizer, kosz na bieliznę, kosz na buty, podświetlane drążki oraz wieszak na spodnie i krawaty.
  • Opcja dowolnej konfiguracji otwiera wiele możliwości dopasowania szafy do wnętrza.

 

Wykorzystane materiały

  • Korpus : płyta wiórowa, folia, melamina, obrzeże sztuczne (boki)
  • Blat: płyta wiórowa, folia, obrzeże sztuczne
  • Akcesoria: prowadnice i mechanizmy drzwi przesuwnych- SEVROLL, uchwyt FOCUS srebrny – SEVROLL, drążek ubraniowy okragły-REJS. OPCJA: drążek aluminiowy 30×15 podświetlany LED biały zimny, z czujnikiem ruchu – EMUCA, kosz bieliźniany, kosz na buty, szuflada drewniana z organizerem, wieszak na spodnie – EMUCA

 

Użytkowanie produktu:

Mebel czyścić używając delikatnej szmatki lub ręczników papierowych. Nie należy stosować silnie działających środków chemicznych i materiałów o szorstkiej lub chropowatej strukturze.

 
Mebel przeznaczony do samodzielnego montażu.

Cena od

Korpus szafy 799,-

Front szafy 359,-