Credit Agricole CA baner 1280x250 1

pojemność warta zagospodarowania

Szafa Madison SZF4D

Prosta linia, naturalne materiały oraz efektowne detale – to wszystko przyciąga spojrzenia do kolekcji Madison, dedykowanej do nowoczesnego salonu.

  • Dzięki pojemnej szafie Madison Twoje ubrania i dodatki znajdą swoje stałe miejsce. W górnej, przestronnej części znajdziesz praktyczny drążek na wieszaki oraz miejsce na zagospodarowanie za pomocą koszy i pudełek. Dolna, dwudrzwiowa szafka idealnie sprawdzi się w przechowywaniu butów oraz dodatków, takich jak kapelusz czy paski.
  • Intensywne, ciepłe wybarwienie mebla dąb brąz sprawi, że aranżacja nabierze wyrazu i niepowtarzalnego charakteru. Dopełnieniem całości są fronty pokryte fornirem dębowym, który odwzorowuje naturalne usłojenie drewna.
  • Ponad profilowaną krawędzią frontów dostrzeżesz dekoracyjną listwę w kolorze czarny połysk.
  • Drewniane nóżki w kolorze czarnym unoszą mebel dodając mu lekkości, a towarzyszące im wcięcia podkreślają elegancki charakter dwudrzwiowej szafy Madison.
  • Błogą ciszę zapewniają zawiasy z cichym domykiem, które podnoszą wygodę użytkowania mebla.
  • Z kolekcją Madison stworzysz komfortową i harmonijną zabudowę salonu. Zestaw szafę Madison z pozostałymi elementami kolekcji i dopasuj zabudowę do potrzeb wnętrza i Twojej rodziny.

Informacje dodatkowe

Szerokość

95 cm

Wysokość

19,5 cm

Głębokość

55,5 cm

Waga

64.05 kg

Materiał

płyta meblowa, drewno, fornir

Ilość drzwi

4

Atuty produktu

drewno naturalne i fornir drewno naturalne i fornir
równomierne i ciche domykanie frontów równomierne i ciche domykanie frontów

Cena od

1599,-