zorganizuj domowe przedmioty
Komoda Luca Juzi
zorganizuj domowe przedmioty
Komoda Luca Juzi
Jeżeli szukasz mebli w stylu prowansalskim to kolekcja Luca Juzi z pewnością wpisze się w Twoje oczekiwania. Wciąż brakuje Ci miejsca na przechowywanie domowych lub biurowych bibelotów? Komoda Luca Juzi wyposażona w 2 pojemne szafki, 3 podręczne szuflady i 2 otwarte przestrzenie umożliwi Ci organizację i utrzymanie porządku wśród drobiazgów i dokumentów. Na szerokim blacie możesz wyeksponować rodzinne zdjęcia, wazon z kwiatami i inne akcesoria dekoracyjne. Blat w kolorze dąb sonoma ciemna stanowi dopełnienie i przełamanie jasnego korpusu w wybarwieniu modrzew sibiu jasny. Widoczne usłojenie oraz listwy na obrzeżach podkreślają charakter pojemnej komody w stylu prowansalskim. Solidne uchwyty w kolorze stare żelazo ułatwiają dostęp do zawartości mebla. Zestaw komodę z pozostałymi elementami kolekcji Luca Juzi i stwórz estetyczne, spójne wizualnie wnętrze. Do dyspozycji masz biurko, szafę, 2 regały, łóżko, szafkę nocną i szafkę RTV
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 148 cm |
|---|---|
| Wysokość | 90 cm |
| Głębokość | 43 cm |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość szuflad | 3 |
| Ilość półek | 3 |
| Kolor | modrzew sibiu jasny/dąb sonoma ciemny |
| Materiał | folia, listwa MDF, metal, płyta meblowa, płyta wiórowa, tworzywo |
| Dostępne warianty | S328-KOM2D3S-MSJ/DSOC |




















