Credit Agricole CA baner 1280x250 1

Kolekcja BRW

Szafa Kioto

W zagospodarowaniu przestrzeni sprawdzą się proste, geometryczne bryły oparte na drewnianych nóżkach. Meble wykonane w bieli na wysoki połysk stanowią idealny duet z elementami z naturalnego drewna. Komfort użytkowania to zasługa akcesoriów z cichym domykiem. Dopełnieniem stylu są bezuchwytowe fronty, przyciemnione szkło hartowane i oświetlenie LED w witrynach. 

CECHY

Szerokość: 97 cm
Wysokość: 195 cm
Głębokość: 55 cm
Materiał: płyta meblowa
Ilość szuflad: 1
Ilość drzwi 2
Waga: 70,61 kg

Swoboda przechowywania i organizacji

Szafa Kioto

W modnym salonie nie może zabraknąć stylowych mebli z kolekcji Kioto, która przykuwa wzrok drewnianymi akcentami i błyszczącymi, bezuchwytowymi frontami.

  • Potrzebujesz dużo miejsca do przechowywania? Naprzeciw oczekiwaniom wychodzi szafa Kioto, w której znajdziesz miejsce nie tylko na ubrania. Praktycznie podzielona na dwie części, w obu kryją się dwa drążki na wieszaki. Możesz zagospodarować prawą część umieszczając w niej 3 praktyczne półki (w opcji). W dolnej szufladzie znajdzie się dodatkowe miejsce na drobiazgi, takie jak torebki wizytowe.
  • Efektowny wygląd mebla to zasługa połączenia elementów z forniru dębowego i gładkich, lakierowanych frontów w kolorze biały wysoki połysk.
  • Pojemna szafa jest wsparta na solidnej oskrzyni i drewnianych nóżkach.
  • Dzięki akcesoriom z cichym domykiem możesz cieszyć się wysokim komfortem podczas codziennego użytkowania.
  • Zestawiając dwudrzwiową szafę Kioto z witrynami i komodami możesz zyskać spójną zabudowę swojego salonu. Wykorzystaj wszystkie elementy z kolekcji tak, aby najbardziej odpowiadały Twoim potrzebom.

 

Produkt przeznaczony do samodzielnego montażu.

Cena od

1399,-