Credit Agricole CA baner 1280x250 1

Kolekcja BRW – Holten

Szafa Holten 3D2S

Spójrz, jak ciepłe blaty w kolorze drewna ciepło otulają minimalistyczne bryły, akcentując nieskazitelny kolor i lśniącą powierzchnię lakierowanych frontów. To jednak nie wszystko. Pokochasz tę kolekcję nie tylko za styl, ale też za to, z jaką lekkością domykają się fronty.

CECHY

Szerokość: 180,5 cm
Wysokość: 203,5 cm
Głębokość: 56,5 cm
Materiał: płyta meblowa
Ilość szuflad: 2
Ilość drzwi 3
Waga: 142,5 kg

Praktycznie zaprojektowana

Szafa Holten 3D2S

Proste, geometryczne formy, gładkie i błyszczące fronty oraz stonowana kolorystyka kolekcji Holten sprawiają, że wpisze się w aranżacje nowoczesnego mieszkania.

  • Potrzebujesz przestronnego miejsca do przechowywania odzieży? Sprawdzi się w tym pojemna szafa Holten. Z łatwością zorganizujesz ubrania w 2 wydzielonych przestrzeniach: jedna z drążkiem na wieszaki i 2 półkami oraz druga z 3 półkami do dyspozycji. W dolnej części szafy znajdziesz 2 praktyczne szuflady na bieliznę lub dodatki.
  • Jasna kolorystyka korpusu (biały mat) i frontów (biały lustrzany połysk) idealnie współgra z ciepłym wybarwieniem blatu w kolorze dąb wotan. Widoczne na nim słoje przyciągają spojrzenia i podkreślają charakter trzydrzwiowej szafy.
  • Pogrubione boki mebla towarzyszą gładkim, bezuchwytowym frontom.
  • Dzięki zawiasom z cichym domykiem osiągniesz nieocenioną w sypialni, błogą ciszę.
  • Zagospodaruj wnętrze sypialni wykorzystując przestronną szafę Holten. Wybierz spośród innych elementów z linii te, które pomogą stworzyć ergonomiczne wnętrze.

Cena od

1699,-