Pojemna i funkcjonalna
Szafa Holten 3D2S
Pojemna i funkcjonalna
Szafa Holten 3D2S
Proste, geometryczne formy, gładkie fronty oraz stonowana kolorystyka kolekcji Holten sprawiają, że wpisze się w aranżacje nowoczesnego mieszkania. Potrzebujesz przestronnego miejsca do przechowywania odzieży? Sprawdzi się w tym pojemna szafa Holten. Z łatwością zorganizujesz ubrania w 2 wydzielonych przestrzeniach: jedna z drążkiem na wieszaki i 2 półkami oraz druga z 3 półkami do dyspozycji. W dolnej części szafy znajdziesz 2 praktyczne szuflady na bieliznę lub dodatki. Mebel w wybarwieniu dąb waterford z wyraźnym usłojeniem, który podkreśla charakter mebla. Pogrubione boki mebla towarzyszą gładkim, bezuchwytowym frontom. Komfortowe użytkowanie mebla to zasługa prowadnic z cichym domykiem, które niemal bezszelestnie połączą front z korpusem. Zagospodaruj wnętrze sypialni wykorzystując przestronną szafę Holten. Wybierz spośród innych elementów z linii te, które pomogą stworzyć ergonomiczne wnętrz e.
Model dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: biały/dąb wotan/biały połysk i dąb waterford
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 180,5 cm |
|---|---|
| Wysokość | 203,5 cm |
| Głębokość | 56,5 cm |
| Ilość drzwi | 3 |
| Ilość półek | 4 |
| Ilość szuflad | 2 |
| Funkcje | 1 drążek, 2 półki pawlacza, ciche domykanie frontu, ciche domykanie szuflad |
| Kolor | biały/dąb wotan/biały połysk, dąb waterford |
| Materiał | folia, metal, płyta meblowa, tworzywo |
| Dostępne warianty | S440-SZF3D2S/A-BI/DWO/BIP, S493-SZF3D2S-DWF |




























