Credit Agricole CA baner 1280x250 1

pojemna szafa o minimalistycznym designie

Szafa Flex 180/45

Szukasz pojemnego i stylowego miejsca do przechowywania swojej garderoby? Propozycją dla Ciebie jest szafa Flex z korpusem i frontami utrzymanymi w białej kolorystyce. Jest to idealny wybór do wnętrza utrzymanego w nowoczesnym lub skandynawskim stylu. Na przesuwnych drzwiach od szafy znajdują się dwa poziome wyżłobienia, które nadają meblowi minimalistycznego charakteru.

Chcesz posegregować ubrania swoje i swojego partnera? Pojemna szafa sprawdzi się doskonale w małżeńskiej sypialni. Szafa posiada cztery wysuwane szuflady, sześć półek oraz dwa drążki na wieszaki. Przestrzeń w szafie można więc bez problemu podzielić na elementy garderoby dla dwóch osób.

Szukasz solidnej szafy, z której użytkowania będziesz mógł się cieszyć przez wiele lat? Nowoczesna szafa Flex wyróżnia się solidną konstrukcją. Blat górny oraz blaty po lewej i prawej stronie szafy mają grubość 18 mm, a blat dolny 22 mm. Fronty szafy są wykonane z płyty wiórowej pokrytej folią finish, która zabezpiecza powierzchnię przed zarysowaniami i otarciami. Dzięki temu mebel prezentuje się wyjątkowo estetycznie.

Informacje dodatkowe

Głębokość

45 cm

Szerokość

180 cm

Wysokość

218 cm

Kolor korpusu

Biały

Kolor frontu

Biały

Funkcje

2 drążki, 3 półki pawlacza, 4 szuflady, fronty przesuwne, zestaw 3 półek

Materiał

płyta meblowa

Oświetlenie

za dopłatą

Kod produktu

F57-SZF/180/218/45-BI/BI