Credit Agricole CA baner 1280x250 1

Kolekcja BRW

Szafa Flames

Nowoczesna kolekcja Flames umożliwi Ci stworzenie wyjątkowych aranżacji. Meble wyróżniają się prostą stylistyką z pogrubionymi bokami. Ozdobne ryflowane fronty to wynik oryginalnego podejścia do designu. Hartowane szkło w witrynach podnosi walory użytkowe mebla. Łatwy dostęp do zawartości mebla to zasługa prostych uchwytów. Kolekcja utrzymana w kolorystyce połyskującej bieli będzie stylową bazą dla wielu aranżacji pokoju dziennego i sypialni.

CECHY

Szerokość: 105 cm
Wysokość: 210,5 cm
Głębokość: 54 cm
Materiał: płyta meblowa
Ilość szuflad: 0
Ilość drzwi 2
Waga: 70,7 kg

Zmieści wszystko, co chcesz schować

Szafa Flames

Z nowoczesną kolekcją Flames stworzysz efektowną aranżację wnętrza. Wyróżnią ją proste formy, efektowne ryflowania i listwy korpusu.

  • Szukasz miejsca na odzież i dodatki? Praktyczna i pojemna szafa Flames to idealne miejsce do przechowywania. W ich organizacji pomoże drążek na wieszaki i górna półka. Przestrzeń w dolnej części szafy możesz dowolnie zagospodarować za pomocą pojemników.
  • Korpus w wykończeniu biały połysk połączono z frontami w kolorze biały wysoki połysk. Zwróć uwagę na ozdobne ryflowania na froncie, które podkreślają charakter mebla.
  • Dostęp do zawartości dwudrzwiowej szafy ułatwią proste metalowe uchwyty.
  • Szafa Flames współgra z pozostałymi elementami kolekcji. Zestaw ją z szafką RTV, komodą i witryną tworząc efektowną zabudowę salonu.

     

    Produkt przeznaczony do samodzielnego montażu.

Cena od

999,-