Nowoczesna stylistyka
Szafa dwudrzwiowa Qubic
Nowoczesna stylistyka
Szafa dwudrzwiowa Qubic
Pojemna szafa dwudrzwiowa Qubic z ciekawym układem funkcjonalnym. Znajdziesz w niej drążek, na którym możesz zawiesić ubrania o różnej długości. Nad drążkiem ulokowano półkę, natomiast na dnie szafy możesz ułożyć obuwie w pudełkach czy drobny sprzęt sportowy. W drugiej części znajduje się zamykana przestrzeń z czterema półkami, a także łatwo dostępna szuflada na drobiazgi. Są również dwie wnęki na książki lub dekoracje.
Szafa wyróżnia się ciekawym designem – geometryczny kształt, fronty wsunięte pod korpus oraz trzy kolory – szarość, dekory o barwie drewna i surowej stali tworzą niepowtarzalny kubistyczny patchwork. Nowoczesny charakter bryły podkreślają dodatkowo kształtne, metalowe uchwyty oraz niewysokie podpory. W komplecie jest oświetlenie ledowe bryły.
Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 90 cm |
|---|---|
| Wysokość | 195 cm |
| Głębokość | 52 cm |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość półek | 3 |
| Ilość szuflad | 1 |
| Kolor | dąb artisan/silk flou/raw steel |
| Oświetlenie | w standardzie |
| Funkcje | 1 drążek |
| Materiał | laminat, metal, płyta HDF, płyta meblowa, tworzywo |
| Dostępne warianty | QB-03 |
























