na każde potrzeby
Szafa dwudrzwiowa Loksa
na każde potrzeby
Szafa dwudrzwiowa Loksa
Szukasz mebli do skandynawskiej aranżacji? Kolekcja Loksa doskonale wpisze się w Twoje potrzeby i Twój gust. Przyjrzyj się jej jasnej kolorystyce, prostym bryłom, frontom typu ramiak oraz ciemnym uchwytom, które podkreślają charakter kolekcji.
Szafa Loksa wyposażona w niewielki drążek na wieszaki i 4 półki sprawdzi się w przechowywaniu ubrań wiszących lub tych złożonych w kostkę. Zdecyduj się na montaż półek jeżeli potrzebujesz szafy do przechowywania dokumentów, zastawy stołowej lub ubrań, takich jak swetry złożone w kostkę, lub zdemontuj półki i ciesz się miejscem idealnym na płaszcze, kurtki i garnitur.
Prostą bryłę podkreśla stonowane wybarwienie łączące korpus w kolorze sosna andersen biała i blat w kolorze dąb grandson. Ozdobną rolę pełnią listwy ramiakowe na frontach oraz stylowe uchwyty, które podkreślają charakter mebla.
Zestaw szafę Loksa z innymi elementami kolekcji, i stwórz wymarzoną aranżację salonu lub przedpokoju – a może jednego i drugiego pomieszczenia
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 84,5 cm |
|---|---|
| Wysokość | 200,5 cm |
| Głębokość | 36,5 cm |
| Kolor | sosna andersen biała/dąb grandson |
| Funkcje | 1 drążek |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość półek | 4 |
| Materiał | płyta meblowa |
| Dostępne warianty | S455-SZF2D/85 |




















