synonim nowoczesnego designu
Szafa Brando 3
synonim nowoczesnego designu
Szafa Brando 3
Odkryj doskonałą równowagę między praktycznością a stylem dzięki szafie Brando 3. Jeśli szukasz funkcjonalnego mebla, który doskonale wpisze się w nowoczesny design wnętrza, to będzie ona optymalnym rozwiązaniem.
Szafa Brando 3 o wymiarach 136 x 199 x 58 cm to esencja prostoty i elegancji. Jej inteligentne rozplanowanie zapewnia wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.
Po prawej stronie za drzwiami znajdują się praktyczne półki, na których rozłożysz ubrania, dokumenty i wiele innych przedmiotów codziennego użytku. Dzięki nim wszystko będzie na wyciągnięcie ręki, co znacznie ułatwi poranne wybranie odpowiedniego stroju.
Lewa i środkowa część szafy to przestrzenie z drążkami do zawieszenia marynarek, koszul, spodni czy kurtek. Nie tylko zachowasz swoje ubrania w idealnym stanie, ale także zaoszczędzisz miejsce w innych częściach szafy.
Pod głównymi drzwiami znajduje się aż sześć pojemnych szuflad, które są idealne do przechowywania bielizny, skarpetek, butów czy torebek. Dzięki nim wszystko będzie miało swoje miejsce, a Ty zyskasz porządek w swoim domu.
Trzydrzwiowa szafa Brando 3 to nowoczesny i uniwersalny design. Biel łatwo dopasujesz do różnych stylów wnętrz. Fronty szuflad w kolorze dąb artisan dodają jej subtelności i kontrastu. Całość zwieńczają srebrne ergonomiczne uchwyty idealnie komponujące się z kolorystyką mebla.
Na uwagę zasługuje wnętrze szafy wykonane w kolorze szarego płótna.
Wybierając szafa Brando 3, otrzymujesz nie tylko funkcjonalne miejsce do przechowywania, ale także mebel, który podkreśli charakter Twojego wnętrza
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 136 cm |
|---|---|
| Wysokość | 199 cm |
| Głębokość | 58 cm |
| Kolor | dąb artisan/biały |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość szuflad | 6 |
| Ilość półek | 2 |
| Materiał | płyta meblowa |
| Dostępne warianty | F80-SZF3D6S-DASN/TX/BI, F80-SZF3D6S-DFC/TX/GF |
















