Sypialnia Luca

Opis

Kolekcja BRW

Sypialnia Luca

Chwile, które spędzacie razem w tym miejscu, powinny być sielanką. Beztroskim „nicnierobieniem”, które przecież tak bardzo Was zbliża i cieszy. Wśród bielonych mebli Luca, przywodzących na myśl styl prowansalski, łatwiej o taką sielankową atmosferę. A także o romantyzm, którego w codziennym pośpiechu często brakuje.

Sypialnia 

Łóżko Luca

Sypialnia to miejsce, w którym relaks i wyciszenie idzie w parze. Doskonałym uzupełnieniem jest prowansalska, delikatna kolekcja Luca.

  • Przestronne łóżkoLuca zapewni Ci miejsce do spania, o jakim marzysz. Łoże dla dwojga o powierzchni spania o wymiarach 180×200 cm pozwoli Ci ułożyć się w najbardziej komfortowej dla siebie pozycji, a przy tym spokojnie wyspać.
  • Dwie pakowne, boczne szuflady (w standardzie) to idealne miejsce nie tylko na pościel, ale także na drobiazgi.
  • Funkcjonalne wezgłowie pozwala wygodnie się oprzeć, chroni ścianę przed zabrudzeniami, a dodatkowo zapobiega uciążliwemu zsuwaniu się poduszek.
  • Jasną kolorystykę modrzew sibiu jasny przełamano listwami i frontami szuflad w ciemnym kolorze sosna larico, podkreślając prowansalski styl kolekcji.
  • Przekonaj się, jak mało potrzeba , by polubić poranne pobudki! Zobacz naszą szeroką ofertę materacy i stelaży – stwórz sobie perfekcyjne warunki do codziennego wypoczynku.
  • W trosce o komfort Twojego snu stworzyliśmy kolekcję mebli sypialnianych Luca. Dobierz odpowiednie moduły i zorganizuj najbardziej funkcjonalną dla Ciebie przestrzeń.

Uwaga: cena łóżka nie obejmuje stelaża i materaca

 

Wykorzystane materiały:

  • Wezgłowia: płyta wiórowa, listwa MDF, folia finish
  • Listwy boczne, nogi: listwa drewniana

 

Użytkowanie produktu:

Mebel czyścić używając delikatnej szmatki lub ręczników papierowych. Nie należy stosować silnie działających środków chemicznych i materiałów o szorstkiej lub chropowatej strukturze.

 

Produkt przeznaczony do samodzielnego montażu.

Cena od

3199,-

Jesteśmy dla Was.

Stwórzmy a razem lepsze jutro.

 

Nasz sklep

Pocztowa 3
Siemianowice Śląskie
Otwarty: PN-PT : 10-18, S: 10-14

Wskazówki dojazdu.

 

Skontaktuj się z nami

sklep@meblemetro.com.pl

(32) 228 66 51
(32) 229 02 09