Jakość i wygoda w jednym miejscu
Sofa Vergo
Jakość i wygoda w jednym miejscu
Sofa Vergo
Sofa Vergo charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem w połączeniu z komfortem. Dzięki zastosowaniu listw sprężynujących połączonych z pianką typu HR oraz sprężynami falistymi sofa uzyskała zwiększony komfort podczas siedzenia. Sofa jest częścią kolekcji Vergo w skład której wchodzi fotel, oraz sofa. Kolekcja dostępna jest w wielu rodzajach tkanin oraz kolorów. Wysokiej jakości materiały zapewnią wysoki komfort użytkowania latami.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 167 cm |
|---|---|
| Głębokość | 96 cm |
| Wysokość | 101 cm |
| Głębokość siedziska | 58 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Powierzchnia Spania | 135×205 cm |
| Materiał | drewno, listwy sprężynujące, pianka, pianka HR, sprężyny faliste, sprężyny typu bonell, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika tkanin |
| Funkcje | funkcja spania, podłokietnik |


















