Jakość i wygoda w jednym miejscu
Sofa Gracja II
Jakość i wygoda w jednym miejscu
Sofa Gracja II
Sofa Gracja II charakteryzuje się klasycznym wzornictwem w połączeniu z komfortem użytkowania. Dzięki zastosowaniu drewnianych listw na oparciu fotel nabiera wyjątkowego charakteru. Wysoką wygodę użytkowania zapewnia połączenie pianki oraz sprężynami falistymi i sprężynami typu Bonell. Sofa wyposażona jest w automat ułatwiający rozkładanie a duża powierzchnia spania sprawdzi się w codziennym wypoczynku. Sofa jest częścią kolekcji Gracja II w skład której wchodzi fotel, fotel z funkcją relaks oraz wersalka. Kolekcja dostępna jest w wielu rodzajach tkanin oraz kolorów. Wysokiej jakości materiały zapewnią wysoki komfort użytkowania latami.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość | 95 cm |
| Wysokość | 95 cm |
| Głębokość siedziska | 57 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Powierzchnia Spania | 145×190 cm |
| Materiał | drewno, pianka, sprężyny faliste, sprężyny typu bonell, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika tkanin |
| Funkcje | drewniane boki, funkcja spania, podłokietnik |


















