Credit Agricole CA baner 1280x250 1

Kolekcja BRW

Kuchnia Semi Line 240 C

Zastanawiasz się jak urządzić niewielką kuchnię, która będzie w pełni funkcjonalna? Zaufaj ekspertom i postaw na nowoczesne zestawy kuchenne Semi Line 240 C. Komfortowe użytkowanie to zasługa zwiększonych wymiarów szafek, metalowej konstrukcja szuflad, zabudowy sprzętu AGD oraz szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego takiego jak kosze, organizery na sztućce i oświetlenie. A do tego kolorystyka wpisująca się w trendy i 4 komplety stworzone z myślą o potrzebach Twojego domu. Zaprowadź porządek w swoim kuchennym królestwie.

Wymiary: 

Głębokość szafek dolnych: 46-49,5 cm
Głębokość szafek górnych: 30 cm
Szerokość: 240 cm
Materiał: płyta meblowa / płyta laminowana
Wysokość szafek dolnych: 82 cm
Wysokość szafek górnych: 35,8 cm
Waga: 170,42 kg

 

Nowoczesna

Kuchnia Semi Line 240 C

Chcesz zaaranżować nowoczesną przestrzeń kuchni? Stwórz wymarzoną zabudowę z kolekcją Semi Line, w której znajdziesz  pojedyncze bryły oraz gotowe zestawy.

  • Gotowy komplet Semi Line wersja C tworzy funkcjonalną zabudowę kuchni. Do wykorzystania masz  pojemne szafki dolne oraz górne, które sprawdzą się w przechowywaniu naczyń i garnków oraz szufladę – idealną skrytkę na sztućce. Kubki i pojemniki z kawą warto mieć w zasięgu ręki – ustaw je w 3 otwartych szafkach.
  • Optymalny zestaw o szerokości 240 cm sprawdzi się w niewielkim pomieszczeniu lub jako baza do rozbudowy.
  • Do zestawu dokup blat o długości 60 i 120 cm (dostępny w opcji).
  • Fronty w kolorze biały połysk oprawiono w korpus w kolorze  dąb reveal . Takie uniwersalne połączenie sprawdzi się w małej kuchni, którą optycznie powiększy i rozjaśni.
  • Tym, co wyróżnia kolekcję Semi Line jest zintegrowany uchwyt w kolorze dąb arlington. Spójny kolorystycznie z korpusem i wygodny w stosowaniu nawet w narożnikach. Uchwyt został doceniony przez użytkowników mebli klasy premium, a teraz dostępny jest także dla Ciebie.
  • Chcesz coś wyciągnąć lub włożyć do górnych szafek? Łatwy dostęp do zawartości to zasługa  podnośników gazowych.
  • Dodatkowe akcesoria, które znajdziesz w ofercie, pomogą Ci zorganizować przechowywane kuchenne przedmioty. Kosze ułatwiające segregację śmieci, wkłady do szuflad, oświetlenie i wiele więcej.
  • Praktyczną zabudowę tworzy 11 modułów, które składają się na komplet Semi Line. Masz większą kuchnię? Wykorzystaj pojedyncze elementy dostępne w ofercie.

 

Sprzęt AGD, blat i dodatki nie wchodzą w skład kompletów.

 

Cena od

1649,-