Credit Agricole CA baner 1280x250 1

Kolekcja BRW

Kuchnia Semi Line 240 B

Zastanawiasz się jak urządzić niewielką kuchnię, która będzie w pełni funkcjonalna? Zaufaj ekspertom i postaw na nowoczesne zestawy kuchenne Semi Line 240 B. Komfortowe użytkowanie to zasługa zwiększonych wymiarów szafek, metalowej konstrukcja szuflad, zabudowy sprzętu AGD oraz szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego takiego jak kosze, organizery na sztućce i oświetlenie. A do tego kolorystyka wpisująca się w trendy i 4 komplety stworzone z myślą o potrzebach Twojego domu. Zaprowadź porządek w swoim kuchennym królestwie.

Wymiary: 

Głębokość szafek dolnych: 46-49,5 cm
Głębokość szafek górnych: 30 cm
Szerokość: 240 cm
Materiał: płyta meblowa / płyta laminowana
Wysokość szafek dolnych: 82 cm
Wysokość szafek górnych: 35,8 cm
Waga: 175,77 kg

 

Nowoczesna

Kuchnia Semi Line 240 B

Nowoczesną zabudowę kuchni stworzysz z linią mebli Semi Line. Znajdziesz w niej pojedyncze bryły oraz gotowe zestawy.

  • Nie chcesz obudowywać okapu? Sprawdź komplet Semi Line wersja B, który tworzy miejsce do przechowywania i ekspozycji. Sztućce schowaj do podręcznej szuflady, naczynia i sprzęt AGD możesz schować w licznych szafkach. Gdzie schować patelnie? Może w szufladzie szafki pod zabudowę kuchenki?
  • Optymalny zestaw o szerokości 240 cm sprawdzi się w niewielkim pomieszczeniu lub jako baza do rozbudowy.
  • Możesz dokupić blat o długości 240 (dostępny w opcji).
  • Połączenie kolorystyczne korpusów w kolorze dąb reveal i frontów biały połysk, rozjaśni wnętrze dodając mu odrobinę skandynawskiego tonu.
  • Zintegrowany uchwyt w kolorze dąb arlington współgra z kolorem korpusu. Taka forma uchwytu sprawia, że pozwoli swobodnie otworzyć nawet szafki narożne. To często wybierany element w meblach klasy premium – dziś może być Twój.
  • Łatwy dostęp do zawartości szafek górnych zapewniają podnośniki gazowe.
  • Uporządkuj przechowywane rzeczy za pomocą wkładów do szuflad czy koszy na śmieci (opcje). W akcesoriach dodatkowych znajdziesz również oświetlenie – niezbędne podczas codziennego gotowania.
  • Komplet Semi Line jest złożony z 11 modułów. Masz większą kuchnię? Rozbuduj go korzystając z pojedynczych elementów dostępnych w ofercie.

 

Sprzęt AGD, blat i dodatki nie wchodzą w skład kompletów.

 

Cena od

1699,-