Elegancja w detalach
RTV Lumi
Szafka RTV LUMI T-40 składa się z 3 pojemnych szuflad oraz z 3 otwartych półek. System LUMI jest jedną z najnowszych produkcji firmy HELVETIA, dzięki czemu doskonale wpasowuje się w aktualne trendy. Dwa warianty kolorystyczne urozmaicają kolekcję oraz stanowią punkt zaczepienia dla najbardziej wymagających klientów. System LUMI tworzy wirujący duet niesamowitej jakości wraz z olśniewającą prezencją. Dodatkowym walorem jest oświetlenie LED w standardzie
820,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 820,00 zł.
Prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności mebla.
Informacje dodatkowe
| Szerokość | 161 cm |
|---|---|
| Wysokość | 47 cm |
| Głębokość | 50 cm |
| Funkcje | ciche domykanie szuflad, energooszczędne oświetlenie LED |
| Ilość szuflad | 3 |
| Ilość półek | 3 |
| Kolor | Dąb canyon monument / sand grey połysk |
| Materiał | folia, laminat, płyta meblowa |
| Dostępne warianty | 24G6DT40 |









